Pēdējie jautājumi

(Pirms 5 minūtēm)
WEB izstrāde
(Pirms 33 minūtēm)
Mežavējš Saldus
(Pirms 1 stundas 47 minūtēm)
94. vidusskola
(Pirms 1 stundas 57 minūtēm)
LMT Mājas 4G internets
(Pirms 2 stundām 2 minūtēm)
Interneta veikals 220
(Pirms 2 stundām 18 minūtēm)
Mareks Kļaviņš
(Pirms 2 stundām 49 minūtēm)
Melaro Shop
(Pirms 3 stundām 16 minūtēm)
Bērnu dārzs
(Pirms 3 stundām 16 minūtēm)
ondo.lv

LATVIJAS PASTS
Informācija par kompāniju:
Pasts
Ogres rajons
esmu vienkārši šokā par mūsu valsts pasta darbu. Man no Krievijas radi sūta pakas ar konfektēm, drēbēm. Bet pakas aiziet tikai līdz Latvijas robežai un tālāk mistiski pazūd. 2. gadu laikā ir pazudušas četras paciņas. Kur es varu griezties lai uzzināt, kur ir pazudušas manas pakas? pastā man visu laiku atbild ka nekā nevar palīdzēt.

Lasīt komentārus Telekomunikācijas

Komentāri

man 5 decembrī sūtīja vēstuli no Zviedrijas, neesmu saņēmusi, pilnīgs idiotisms 1009 pasta nodaļa galīgi garām, zagļi...
Komentēja: Jan 23, 2011 Spoks nosūtīt e-pastu

Pakas jāsāk meklēt no tās vietas no kurienes izsūtītas. Lai sūtītājs ar kvīti iet uz pastu no kuras nosūtīja jums paciņu un uzsāk meklēšanu.No latvijas puses tiešām nevar neko uzsākt.
Komentēja: Jan 23, 2011 Sarmīte nosūtīt e-pastu

Diemžēl tāda ir patiesība. Latvijas pastā zog uz nebēdu. Pašam gadījies, ka pāris paciņas no ārzemēm pazūd šķērsojot robežu un neviens neko nevar pateikt, kur meklēt un t.t. Oficiālais ceļš ir rakstīt iesniegumu pastā un gaidīt kamēr pūcei aste ziedēs. Tomēr daļēja izeja ir apdrošināt sūtījumu un otrs - abonēt pastkastīti pasta nodaļā. Ja pazudīs paciņa sūtītājs atgūs apdrošinājuma naudu, savukārt ja ir abonēta pastkastīte, tad tā ir garantija, ka paciņu nenospers pastnieks.
Komentēja: Jan 25, 2011 Klients nosūtīt e-pastu

Aizmirsu piebilst, ja pastā saka, ka neko nevar palīdzēt, tad prasiet no pasta ierēdņa officiālu papīru par palīdzības atteikuma faktu ar ierēdņa parakstu un zīmogu, to atteikt viņš jums nevar, likumā noteikts, ka Jūs varat pieprasīt rakstisku dokumentu no ierēdņa. Tālāk ar atteikumu varat vērsties tiesā, beztabu, vai pie augstāk stāvoša pasta ierēdņa.
Komentēja: Jan 25, 2011 Klients nosūtīt e-pastu

Klients 25-01-2011, tu visas savas problēmas risini ar tiesu, beztabu vai augstākstāvošu ierēdņu palīdzību? Žēl tevis.
Komentēja: Jan 26, 2011 Pufa nosūtīt e-pastu

Cienījamā Pufa, pažēlojie labāk sevi, varbūt esat Latvijas pasta darbinieks kas nezog un domā ka tā dara arī pārējie darbinieki? Palasiet: http://www.google.lv/#sclient=psy&hl=ru&q=past%C4%81+zog&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=b02abdaa75b65c8b varbūt viedoklis mainīsies ;)
Es parasti savas problēmas risinu mierīga ceļā, bet cik nu esmu saskāries, tad lielākā daļa sīko ierēdnīšu ir augstprātīgi, nelaipni un iedomājas sevi par pasaules nabām. Kad šādiem paprasi papīru, tad parasti attieksme mainās, laikam zūd pārliecība par savu neapgāžamo patiesību. Un jā, ja būšu pārliecināts par savu taisnību, tad iešu uz tiesu un vērsīšos masu medijos, neviens cits to manā vieta nedarīs un par taisnību ir jācīnās.
Komentēja: Jan 26, 2011 Klients nosūtīt e-pastu

Vislabaakais variants ir uzlikt traking nummurus uz pacinjaam, tas gan izmaksaa kaadu latu daargaak, bet ja pazuud vai neatnaak zinaasi kur mekleet. Man ar LP vieniigaa problema ir vinju aatrums. No Kjiinas liidz Riigai 5-10 dienas no Riigas liidz manaam durviim 20-30 dienas :(
Komentēja: Jan 30, 2011 XXX nosūtīt e-pastu

Ja toze pol goda zdu svoi falloimitatr i nekak nemogu dozdatsja.
Komentēja: Jan 31, 2011 Zinaida nosūtīt e-pastu

Nezināju, ka pastā ierēdņi strādā :D :D :D bet jautri :D
Komentēja: Feb 1, 2011
sisa

Kapēc gan nerakstīt policijā iesniegumu? Ir notikusi zādzība.
Komentēja: Apr 19, 2011 Andron Mc nosūtīt e-pastu

par tiem ierēdņiem man arī sanāca smiekli:D un nekādu papīru ar zīmogu pasta darbinieks nemaz nav tiesīgs sniegt.
Komentēja: May 11, 2011
Inga Ozola

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu