www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Vēstuļu piegade!!!

PASTNIECE LIEPAJA - Vēstuļu piegade!!!

Labdien. Gribēju izteikt sūdzību par pasta darbību Liepājā, konkrētāk par Brīvības ielas pastnieci. Tā nu ir sanācis, ka pastniecīte neveic kārtīgi savus pienākumus. Manā gadījumā, ierakstītā vēstule man bija izsūtīta 09.09.2009, taču tikai (!) 21.09.09 atnāca uzaicinājums uz pastu izņemt vēstuli, un 22.09.2009 jau atnāca atkārtotais uzaicinājums. Zvanīju uz Pasta ielu 4(63422399!!!), lai sūdzētos, jo vēstule bija ļoti svarīga, kā arī nav jau no Rīgas, bet tepat no Liepājas. Tur atbildēja, ka izteikšot sūdzību. Bet kad tomēr atnāca otrais uzaicinājums, zvanīju vēlreiz - kas viņiem tur ir par kārtību, ka vēstules nāk ar nokavēšanos. Tur man tā "mierīgi" atbildēja: "Ar pastnieci runājam", un paskaidroja, ka esot izkritusi uzaicinājuma lapiņa. Ļoti interesanti - uz atkārtota uzaicinājuma bija redzams 12.09.2009. datums. Un tā tomēr nav arī pirmā reize, ka vēstules un uzaicinājumi izņemt vēstules nāk ar nokavēšanos. un nesaprotu ka tā var stradāt.
Ar cieņu iedzivotajs.

E