Pasažieru vilciens - Apkure

Jau vairākas ziemas pēc kārtas vilciena reisā Tukums2-Rīga un atpakaļ netiek nodrošināta normāla apkure. Kad brauc Tukuma virzienā, tad apkuri ieslēdzas tikai Ķemeru vai Smārdes stacijā (3-4 pieturas pirms gala stacijas) un braucot uz Rīgu apkure tiek ieslēgta tikai Zasulaukā. Visu ceļu jāsalst un tad uz pašām beigām kurina tā, ka pie radiatora nosēdēt nevar..

13.02.2019

V

RAMONA👀 13.02.2019

Ķipītī, hostelī Rojā, vispār nesilda. Tev vismaz pusceļā ir siltums. Necel paniku.

A Asdfg2 14.02.2019

Kāpēc palasot komentārus pie sūdzībām vienmēr ir šie, kas raksta, ka bezmaz vai cilvēkiem jāpriecājas, ka vispār ir iespēja kko iegādāties vai saņemt kādu pakalpojumu, un tiesības sūdzēties un čīkstēt nav nevienam. Ir 21. Gs. Cilvēki maksā par precēm un pakalpojumiem naudu, un bieži vien daudz vairāk nekā tā prece vai pakalpojums ir vērti, nu tad kāpēc viņi nedrīkst pasūdzēties, ja kaut kas neatbilst gaidītajam.. Ta nu gan arguments - tāpēc, ka te ir latvija. Dēļ tādiem kā tu, kas tā runā un samierinās, ka visi uz galvas, latvijā tāds bezpriģels arī notiek. Bet nu vieglāk jau ir pie visa vainot valdību vai valstī... Sorry, bet dusmu uzsita..