AtrisinātaParvadajumi24 - Slikts serviss

Mana pieredze ar kompāniju(Parvadajumi24) - izvēlējos šo iestādi piedāvāto zemo cenu dēļ, uzdevums bija pārvest ofisu ar 12 darba vietām Rīgas centra ietvaros, pirmkārt sākās viss ar to, ka pārcelšanas datumu bija jāpārceļ 2 reizes, taču tam bijām spējīgi piekļauties, tad otrkārt atbrauca puiši ar nokavēšanos - daži studenti, daži vecāka gadagājuma vīri ar alkohola problēmām, par spēcīgiem nenosauktu, un visi darbojās un runāja, ka būtu satikušies tikko, neviens nezināja kā pareizi pacelt ko, vai kā parasti pārvieto ofisa printeri, grupa kā no ielas savāktiem bezdarbniekiem - briesmīgi, bet vairs meklēt citu kompāniju un datumu nevarējām atļauties. Pāris stundas vēlāk vēlējos apraudzīt kā darbi sokas - protams visi vīri ārā pīpē(samaksa ir par stundu), ofiss 3.stāvā palicis vaļā ar visu tehniku brīvi pieejamu, lai gan pa telefonu tika solīts, ka vīri redz gumiju nevelkot. Dienas beigās mēbeles apskrāpētas, trepju telpas sienas vienos bojājumos, priekšnieks nekādu kopīgu valodu nevēlējās atrast, viss pēc sviedriem un cigaretēm smird vēl joprojām. Izrādās, ka rūgta pieredze esot bijusi paziņam jau agrāk, kurš savas privātās mantas uzticējis parvadajumi24 pārvietošanai un uzglabāšanai noliktavā. Pārvešanai līdzīgi ieradušies kā no ielas savākti puiši, kuri pirmo reizi dzīvē redz parastu 3 daļīgo dīvānu un nezin kā to izjaukt un vai nest. Ar busiņu, kura kravas kaste netīra ar zemi un šoferi, kurš pat latviski nerunā ne vārda. Pēc 3 mēnešiem mēbeles saņemtas atpakaļ ar nolauztām kājām, aprautiem stūriem un melniem putekļiem. Gultas ribas salauztas un matracis nosmērēts, kad ticis jautāts kas segs zaudējumus, ticis atcirsts, ka tādā stāvoklī jau mantas esot atvestas. Šo kompāniju neiesaku nevienam.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.05.2016

Uzņēmuma OSA Group pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

J janis0941 16.05.2019

Pilnīgi piekrītu rakstītajam, varbūt par to tīrību nav saprotams, bet puiši brutāli melo un čakarē klientus ar termiņiem