www.sudzibas.lv Pārtikas amatnieki Svara un cenas krapšana

Veikals amatnieku sēta Jelgavā, - Svara un cenas krapšana

13.02.2019 pirku tukšajā veikalā žāvētas reņģes-mazu saujiņu mammai brokastīm.
Blonda un laipna pārdevēja preci svēra uz svariem, kas nebija man redzami, jo stāvēju jau pie kases. Pilnībā uzticējos smalkam veikalam centrā un samaksāju prasītos 1,64.
Tikai vēlāk apjēdzos, ka kaut kā par dārgu pirktas 7 mazas reņģī, tes.
Smieklīgs reņģu strīds, bet nepatīkami par sabojāto noskaņojumu no paša rīta.

Mājās pārsvēru - 204 gr.
Cena veikalā-2,85 kg.
Man bija jāsamaksā 0,58 eiro.
Summa čekā-1.64, ko arī samaksāju.

Tā kā jau biju aizbraukusi no pilsētas, dēl 1 eiro un 7 reņģēm atpakaļ nebraukšu. Un-pati biju neuzmanīga, paļaujoties uz solīdu veikalu.
Nepatīkami, ka tik nekaunīgi joprojām apsver pircējus.
Vienkāršī vēļos pabrīdināt citus pircējus-veikalā "amatnieku sēta" ir pārdevēja-krāpniece.

P. S. Čekā, starp citu, netiek norādīta ne konkrētā pece, ne svars, ne cena.
Vienkārši-"cita prece" un summa-1,64.

really? 13.02.2019

Kaads pardevejai no ta labums,kabata jau to naudu neiebaaza,iesita tacu kasee!

M miroslava 13.02.2019

Kā kāds labums? Veikal peļņa, gandrīz trīskārša. Dienā desmit cilvēkus tā apkāš un desmit eiro kabatā.

really? 13.02.2019

Ja kaa tad, pardeveja,klasiskaa jau nu nedoma par veikala pelnu!
Drizak velak pati to rengu daudzumu vai ko citu no veikala sortimenta par ko jau bija samaksats vakarinjam panema.

H hehe 13.02.2019

Labums tāds, ka preci neizsniegto var paņemt sev, sanāk par veselu eiro.

What? 13.02.2019

Kas Jums liedza ilgāk pastāvēt pie tiem svariem? Bet nē, jāskrien pie kases ātrāk.