www.sudzibas.lv Parketa Sala Pasūtīju Augstākās klases Dēļus, atveda brāķi

Parketa Sala jeb Baltic Floors - Pasūtīju Augstākās klases Dēļus, atveda brāķi

Nopirku ozola masīvkoka grīdas dēļus Parketa Salā jeb SIA Baltic Floors par augstu cenu, kas izrādījās brāķis, ko apstiprināja sertificēts būvinženieris (ir atzinums).To, ka pārdevuši man brāķi pēc ilgām diskusijām mutiski atzina arī Parketa Salas darbinieks Imants Dauksts un solīja atgriezt daļu no samaksātās naudas, ko neatgrieza un pat vairs necēla telefonu. Nevienam neiesaku Parketa Salā neko pirkt, salonā pārdod it kā augstākās klases grīdas segumus, bet patiesībā iesmērē rūpnīcas brāķi.

Atbilde no Parketa Sala Support Pārstāvja atbilde 07.12.2017

Tā kā Parketa Sala nepiekrita napamatotajiem Zigmāra Smetera un SIA “PMS” prasījumiem par naudas kompensāciju - lieta tika nodota tiesai, kura tika izskatīta Valkas rajona tiesā 13.09.2017.

Lūk, ko lēma tiesa, izskatot visus pierādījumus un liecinieku liecības:
Būvinžiniera atzinums nav uzskatāms par vērā ņemamu pierādījumu jo balstās uz nepareiziem Latvijas Valsts Standartiem. Šis ir viens no iemesliem dēļ kā Tiesa apšaubija būvinžiniera G.Šēla kvalifikāciju.
Tiesa uzskata, ka ar paša prasītāja (Zigmāra Smetera un SIA “PMS” ) norādīto un liecinieku liecībām pieradīts, ka prasītājs iegādātos grīdas dēļus līdz ieklāšanai glabāja nepiemērotos apstākļos ar paaugstinātu relatīvo gaisa mitrumu kā rezultātā tie deformējās.
Tādejādi – pats prasītājs ir vainojams grīdas dēļu kvalitātes zudumā.

Iesakām visiem uzmanīties veicot jebkādus darījumus ar Zigmāru Smeteru un SIA “PMS”, kas nav norēķinājušies arī ar ieklāšanas darbu izpildītājiem. Šai sakarā pret SIA “PMS” ir uzsākta parādu piedziņa.

I

M mariusas bergzas 10.10.2016

Kulaks pa seju efektiva metode

M Marina S. 12.10.2016

Šokē raxts.Kaut kā neticās. Esmu trīs reizes jau pirkusies šajā uzņēmumā, esmu ļoti apmierināta gan ar preču kvalitāti, gan ar apkalpošanu. Reti, kur tirgo būvmateriālus, ir tik laba apkalpošana. Nu nezinu vai rūpnīcas brāķa dēļ ir šādi jānomelno uzņēmums, kā arī konkrēts darbinieks. Nesmuki.

I Ivars L 12.10.2016

Marina, es piekristu Jums, ja vien šis darbinieks:
1. Būtu jau pie pasūtījuma veikšanas mani informējis, ka prece, ko saņemšu būs sliktas kvalitātes
2. Ja šis darbinieks un uzņēmuma vadība sniegtu man informāciju par šī brāķa ražotājiem( diemžēl Parketa Sala atsakās man izpaust rūpnīcas kontaktinformāciju, kas ir jocīgi, piekritīsiet?)
3. Šis darbinieks atzina, ka ir viņa pārdotā prece ir brāķis, svēti solījās visu atrisināt, bet pēc tam un līdz šim gļēvi neceļ telefonu.

Tas viss nav pareizi.

P Parketa Sala Support Pārstāvja atbilde 12.10.2016

Zigmāra kungs sūdzībā ir aizmirsis uzrakstīt, ka nopirktos dēļus vairāk kā mēnesi turēja telpā, kurā notika mitrie remotdarbi, kā rezultātā arī tie deformējās.

P Parketa Sala Support Pārstāvja atbilde 12.10.2016

Grūti man jums Zigmāra kungs kaut ko atbildēt šajā sakarā, jo es jums personiski tos dēļus nepārdevu un neesmu nekad jūs pat klātienē saticis. Ja satiktu jūs uz ielas, pat nevarētu jūs pasveicināt, jo nezinu kā jūs izskatāties.
Un par to ko jūs rakstāt, ka es neceļu telefonu jums nav taisnība, es šodien ar jums runāju pa telefonu un jūs to zināt, tas bija pirms jūs ievietojāt komentāru kur tika minēts, ka līdz šim brīdim jūs mani nevarat sazvanīt, protams, ja jūsu vietā kāds cits veic ierakstus, tad tas cilvēks to varēja arī nezināt.

Ja ir kādi jautājumi, lūdzu zvaniet, risināsim tos profesionālā uzņēmuma līmenī, nevis publiski pieejamā interneta vidē, kur var pateikt jebko un likt bildes par cilvēku kur jūs pat nepazīstat un nekad neesat saticis.

Imants.

I Ivars L 14.10.2016

Parketa Sala Support jeb Imant Daukst vai Ivars Tamson(attēlā)!

Imant, pirms šīs sūdzības publikācijas es Jūs un Jūsu kolēģi Ivaru Tamsonu vairākkārt aicināju atrisināt šo "brāķa" jautājumu "profesionālā uzņēmuma līmenī". Jūs abi atzināt brāķi, abi solijāt atrisināt šo problēmu un pēc tam "profesionāli" ignorējāt mani.

Tagad, kopš ievietota sūdzība, Jūs man zvanat un lūdzaties, lai es atsaucu Jūsu sūdzību un izņemu Jūsu bildi.
Bet pats nepatīkamākais ir tas, ka tagad Jūs gļēvi izdomājat visādus banālus melus par mitrumu utt. Esmu nosūtījis Jums sertificēta būvinženiera oficiālu atzinumu, (kas arī tiks izmantots tiesā pret Baltic Floors,SIA jeb Parketa Sala). Kāpēc Jūs nepieminat to?

Pacco_al 14.10.2016

Cilvēki ļoti bieži, lai paspilgtinātu situāciju raksta - man neviens neatbild, nav nekāds informācijas, nav sazvanāmi, nebiju informēts, bez manas piekrišanas un pats dīvainākais, ka tas citu cilvēku apziņā strādā, piešķir visam tālāk teiktajam lielāku ticamības momentu, bet ļoti bieži tie ir klaji meli. Cilvēks ne tikai redz situāciju no savas puses, bet arī vēl apzināti noklusē lietas, kas varētu viņa redzējumu apšaubīt, kā pareizo un taisnīgo.

I Ivars L 14.10.2016

Imant jeb Parketa Sala support!
12.10.2016 Jūs man zvanījāt un lūdzāt izņemt Jūsu bildi no šīs interneta vietnes. Apgalvojāt, ka esat tikai pārdevējs jeb 'tikai "mazs zobratiņš" lielā mehānismā un neko nespējat ietekmēt.
Un atkal nožēlojami melojāt...
Šīs ziņas apakšā pievienoju izziņu no Latvijas Vēstnesis par uzņēmuma valdi, kur ir skaidri redzams, ka Jūs : Imants Dauksts un Jūsu tikpat melīgais kolēģis Ivars Tamsons esat valdes locekļi Baltic Floors. Ar Uldi Vītolu, kas ir valdes priekšsēdētājs personīgi neesmu pazīstams, bet esmu pārliecināts, ka ja uzņēmums tirgo brāķi un tā izturas pret saviem klientiem- viņš nav labāks par Jums abiem. Pievienoju visas trīs "varoņu" bildes.

P Parketa Sala Support Pārstāvja atbilde 07.12.2017

Lūk, ko lēma tiesa, izskatot visus pierādījumus un liecinieku liecības:
Tādejādi – pats prasītājs ir vainojams grīdas dēļu kvalitātes zudumā.