www.sudzibas.lv par dzivi, darbu мошенничество, кидалово, плохое отношение

par dzivi, darbu - мошенничество, кидалово, плохое отношение

labdien. vakar dienas beiga ap plkst 21-58 kasiere nelaipni paskatas uz mani un parak atri izdeva atlikumu. gribu sudzeties uz attieksmi. vina klusi teica "labvakar" bet es nedzirdu labi, man nestrada aus aparats.
pagajusamenesi iakartojos darba anglijaa, caur darba iekartosanas agenturu, bet anglu valodu nezinu, BET loti gribeju maz stradajot sanemt lielu algu un dzivot labos apartamentos, velams londona centraa, ne talak. aizbraucot uz vietas izradas ka man jadzivo vel ar vienu pus bomzi, dzeroso cilvecinu. par istabuu vel jamaksa 50 paundi.. kads arprats.. nakos dien darbaa stradajuu 11 st nevis 7 ka bija solits. krapnieki... dzivoklis 300 km no londona... kaut kada ģerevnja.. lidz darbam jaiet ar kajam 30 min ne mazak.. nostradajot vienu menesi, pat nebridinot darba deveju atgriezos atpakal uz latviju, sedet nva biržaa.. labi ka uz bileti nopelniju

Nedaudz konkrētāk par medicīnas aprūpi Tavā palātā? Kāpēc Tevi tikai šodien atsēja?

proverka777 19.11.2016

tas ir ironija :D ja nesaprati :D vai pats esi tads, ka cilveks no mana stasta? :D

Un tas ir humors! Tāpat, kā liela daļa no maniem komentāriem uz izcili "ironiskām" sūdzībām :D!

Latviešu tautas 19.11.2016

Sakiet lūdzu: kapēc Jusu stasts NAV sakarīgs?