www.sudzibas.lv Sociālais Dienests sociala dienesta moralais terors

Sociālais Dienests - sociala dienesta moralais terors

Labdien.Velos informet ka mani morali terorize socialas darbinieces kas pereodiski nak pie mums-manam jaunaakajam beernam ir 1 gadins,meitai 6 gadi.Socialas darbinieces katru reizi atnakot runa ar mani loti augstpratigas notis(kaut gan ne nieka nepalidz-ne pabalsti ne statuss mums nav iedots) runa iet par maniem suniem.Vienmer vinas saka vienu un to pasu-nekad nevar zinat kad suns var iekost bernam..man ir 3 sunu-5 gadiga pitbulterjera meitene kas izaugusi kopa ar manu vecako meitu,un NEKAD neizradija nekadu agresiju attieciba pret mazajiem,bulterjera-labradora jaukteniite,ko nopirkaam musu sunenei par kompaniju,kurai tikai 9 menesi,un sunuks,sarpeja jaukteniitis 4,5 menesus vecs,nebija planots 3 suns,bet atpakal uz ielas neizmetisi.ir iedzivojies un ir loti mils.Tad no soreiz vinas bezkaunigi paprasija kad mes planojam atdot sunus?Mana atbilde protams nekad.Aizgaja ar loti neapmierinatam sejas izteiksmem. Ka var atkratities no sadas"palidzibas"ja palidziba nekada?varbut kadam lidziga situacija un var ieteikt ko darit?Ka ari bridinu,ka ar socialo dienestu vispar labak nesaistities-palidziba nekada,un iemeslu lai nervus pabendet vini atradis vienmer.

J

S smīkņa 17.10.2013

Ja tev vajag sociālo dienestu palīdzību, sanāk ka pati par sevi parūpēties nevari. Bet, ja nevari, priekš kam vajag ņemt (un mocīt, jo diez vai vari finansiāli par tiem pienācīgi parūpēties) vēl suņus, pie tam vēl veselus 3?

J jilly 17.10.2013

pie sudzibas noradiju ari savu inboksu.Ja ir reala pieredze saja situacija, lugums rakstiet uz to.

J jilly 17.10.2013

Trollus luugums netraucet.NEVARAT UZRAKSTIT NEKO NORMALU, TAD NERAKSTAT NEKO.

F fango 17.10.2013

ja sociālā dieneste darbinieki veic apsekošanu jūsu mājās, tātad tam ir iemesls, un tas nozīmē ka esat sociālā dienesta uzraudzībā, ne vienmēr uzraudzība skaitās pabalsts. tas nozīmē ka jums ir vēl kāds iemesls kapēc jūs apmeklē soc.darbinieki. un soc.darbinieki nav monstri, kas vēlas sabendēt kādam dzīvi. un daļa taisnības arī viņām ir, nevar zināt kas kurā brīdī sunim galvā ienāks. ļoti labi ka jūs publicējāt ka nāca pie jums sociālais dienests, tādējādi ja kas notiks, jūs atbildību nevarēsiet novelt uz sociālo dienestu.

K Kristiāns Roberts 05.09.2018

Nē monstri gan nē, vienkārši parazīti, kas parazitē uz nodokļu maksātāju rēķina...

J jilly 17.10.2013

minesu..vainu esat soc darbinieks, vai ari ir iebildumi pret konkreta tipa suniem?vienigais iemesls-dzivoklis nav mana ipasuma un nav liguma.ampierinaju jusi zinatkari?

K Kita 17.10.2013

liekat mierā sociālo dienestu, un sociālais dienests liks mierā jūs!

P podzija 17.10.2013

Nu te būtu jānāk ne tikai socdienestam, bet arī dzīvnieku aizsardzības biedrībai! Nabaga dzīvnieki, ko cilvēki savā negudrā prātā savākuši. Ne dzīvokļa, ne naudas, en tie bērni sadzemdēti un vēl suņi. Kašmaršovs

S smīkņa 17.10.2013

SPRIEDUMS: Aizšūt p*žu!

Minesota 17.10.2013

Diezvai tu to pitbulterjeru es vedusi uz suņu skolu

F fango 17.10.2013

man pret šiem suņiem nekas nav, savukārt, es zinu ka pitbulterjers ir noteikti jāapmāca, kā jau minēja Minesota. otrkārtām es zinu cik daudz ēd suņi, it sevišķi trīs...un cik dudz laika prasa.ja jūs gaidat kādu pabalstu vai trūcīgo statusu no soc.dienesta, loģiski ka jums trūkst naudas, bet vai barot suņus pietiek?es domāju tieši šī iemesla dēļ soc.darbinieki vēlas lai naudiņu un laiku ko ieguldāt suņos ieguldītu bērnos.

J ja? 17.10.2013

pati neko normālu nevat uzrakstīt. Vajag visu izklāstīt, nevis izraut Jums tīkamāko fragmentu. Daudziem ir suņi, vēl daudziem ir bērni un dzīvo ne savos dzīvokļos, bet soc.dienests pie viņiem neiet. Labāk pastāstiet visu kā ir, lai var saprast lietad būtību, ja jau publiskojāt savu sāpi
Un atvainojiet, bet pilns rublis Jums nav, ja trīs suņi dzīvoklī. Dzīvnieki, pamesti, ir daudz, bet visus tak nevaram savākt un dot tiem mājas. Dzīvojiet pēc savām iespējām un tad doc.dienests nebūs Jums nepieciešams.

L Lepnā Lavīze 17.10.2013

Klienta statuss vēl nedod tiesības soc darbiniekiem izturēties augstprātīgi, tomēr te ir vairāki, , bet". Pirmkārt, sociālā palīdzība - tā ir palīdzība grūtās dzīves situācijās. Loģiski, ja viņi dod naudu, viņi apsekos, vai tiešām dzīves apstākļi ir smagi, un interesēsies par līdzekļu izlietojumu, vai bērniem piešķirtā nauda neaiziet suņu barībai. Jo minētās suņu sugas nav mazas un ēd tikpat, cik vēl viens pieaudzis cilvēks. Otrkārt, nelaimes tiešām notiek, tāpēc priecājies, ka pagaidām vēl runā, nevis ziņo bāriņtiesai, ka bērni atrodas dzīvībai bīstamos apstākļos (kas ir pamatojums, lai NEKAVĒJOTIES izņemtu bērnus no ģimenes, un paziņot var arī tad, ja pārtrauksi sadarbību). Saprotu, draugus (suņus) nepārdod un neatdod, bet to, ka viņu suņi nekož, saka visi suņu saimnieki. Tu nevari galvot par sevi, kā vari galvot par suni, kas ir dzīvnieks ar instinktiem?
Tava pirmā kļūda bija, ka gāji prasīt palīdzību. Esi pazīmējusies ar saviem suņiem. Vienīgais, ko varu ieteikt - uz laiku viņus aizvest kaut kur, kamēr noklust viss. Un vairs viņiem neko neprasīt. Jo sociālie darbinieki tālāk var rīkoties visādi, un arī bāriņtiesai ziņošana ir saskaņā ar dienesta instrukcijām, nekā personiska. Ja neprasīsi, varbūt par Tevi vienkārši aizmirsīs. Ir vēl kādas citas iespējas, piemēram, uzturlīdzekļi no bērna tēva?

J jilly 17.10.2013

Uzrakstiju precizi un konkreti-man nekada palidziba nav no viniem vajadziga, suni ir kopti un milet.Vini nekur nepazudiz.No sociala dienesta vajag tikai lai atkratas.Pirmam kartam no eks vira man nevajag nekadus berna pabalstus jo tiklidz mani soci saka likties auguma meita ar bijusho parcelas uz dzivi Anglija(kur berna pabalsts ir tiktiesam berna pabalsts, un berns jau skola iet kgan te LV pat darzinu sagaidit ir lielas grutibas ) Neesmu nekada vientula mamma un ar jaunako bebi viss perfekta kartiba un nejau sociem pateicoties.Nezinu vai ir verts atbildet uz rupjibam...un gudrajiem...neesmu ne alkashs ne narkomans lai soci tinas pie tiem.nekadu konkretu atbildi seit nesanemu un vairak neka skaidrs ka tie, kas te rakstija shadas situacijas nav bijusi.Izdarisu to, kas naca prata pasai-aiziesu pie jurista un nelasisu vairak sos murgus.Visu labu.

K Kaut kas kaut kur! 07.10.2020

Man ari ir problemas ar tiem kretiniem,jo ipasi ka uzbazh to ka nau!Esmu pati šoka par to!A tie kas raksta un neadekvati izsakas lai iet tris majas tālak,jo pashi reali neizprot ka tais dienestos reali tik tevi nomelno,nodirš un vel piepušķo ka vispar nau!Man tagad ir smagi,jo cinos ar vienu no darbiniekiem,kura speciali man visadi mēģina nelabi izdarīt!

L Lepnā Lavīze 18.10.2013

Atvaino, bet kaut kādam iemeslam taču jābūt, lai soci sāktu apmeklēt? Vai nu Tu pati rakstīji iesniegumu par palīdzību, vai reaģēja uz sūdzību (tādā gadījumā iet kopā ar citiem dienestiem, lai pārbaudītu, vai ģimenei nav vajadzīga materiālā palīdzība. Tapat vien pa dzīvokļiem viņi nestaigā, viņiem ir daudz citu lietu, ko darīt. Es Tev normālā tekstā pierakstīju, ko darīt - viņi mierā neliksies, jo mazs bērns dzīvo kopā ar kaujas suņiem (diviem), kas daudzās valstīs ir aizliegti. Jurists šajā gadījumā diez vai būs palīgs, jo viņš nevar rīkoties pretrunā likuma pantiem.

J jilly 18.10.2013

uz so gan nevaresu neatbildet.Ne citas instances pie manis nenak, kadreiz biju rakstijusi iesniegumu tas gan, bet tagad vnk gribu lai liek miera.MUSU VALSTI NAV NEVIENAS AIZLIEGTAS SUNU SKIRNES, lidz ar to likumam AR TO NAV NEKADA SAKARA.Jebkurs kas labak pazist apbt, amstafus, stafbulus vai bulterjerus atzis ka tiesi sie suni ir visnosvertakie, ja dzivniekam nav samacits uzbrukt pec komandas, ko protams neieteiks darit neviens sevis cienigs kinologs.Musu valsti atskiriba no Krievijas un Amerikas so Terjeru(neeksiste oficiali tads jedziens ka cinas suns, cik man zinams)skirnes parstavju ipasnieki ir labi un apzinati cilveki.Sunu cinas ir sena vesture un suniem tas tika macits, tos trenneja lai vini tadi butu, un suni ar noslieci uz agresivitati pret cilveku tika nepielaisti pie pavairosanas, un vairakums gadijumu, likvideti.Velreiz pieminu-jusu informacija ir stipri novecojusi-musu valsti nav aizliegtu sunu skirnu, un godigi sakot agresivu stafu satiku tikai vienreiz dzive-jo dzivnieks bija apmacits uzbrukt.Agresivus Vasus es gan esmu loti biezi sastapusi.Acim redzot, es varetu skaidrot un skaidrot, bet cilvekiem, kuri ir tali no siem suniem un zina tikai to, ko viniem iebaro mediji, lai paceltu reitingu tapat paliks pie sava...Kadreiz pazinu tadu cilveku-musu bijusas majas saimnieku-no sakuma teica mammai atbrivoties no suna(suni musu gimene ir bijusi vienmer un biju kopusi tos no 5 gadu vecuma, taka jadoma es par suniem zinu vairak neka soci), bet tad no manis.Briziem nesaprotu kura valsti mes dzivojam.Laikam no Afrikas atskiramies vien ar to, ka udens mums netrukst un klimats cits.Bet visa pareja patvala.ar cienu, un soreiz gan visu labu.

J ja? 22.10.2013

a kur problēma? Nelaid soc.darbinieku dzīvoklī. Ja Jums no viňiem neko nevajag, viňiem nav likumīgs pamats ielauzties. Aizcērt durvus degungalā ur Arividerči!

S smildziņa 15.02.2015

Kāds murgs par pitbulterjeriem te sarakstīts!!! Kaujas suns! Cits dzīvoklī tur rotveileru un viņam neko neviens nesaka, tas nu ir stiiipri bīstamāks suns par pitbulterjeru? vai maz zinat ka viņa žokļu sakodiena spēku? Un neviens neko nesaka kad tādi dzīvo blakus dzīvokļos... tāpat aziāti un kaukāzu suņi ir manīti..
Man pašai ir pitbulterjers un labāku draugu bērnam nespētu iedomāties, uzauguši kopā! Pret svešiem NULLE agresijas, izņemot to ka sargā dzīvokli, kā jau savu teritoriju, bet tiklīdz cilvēks ienāk dzīvoklī un suns redz cilvēku viņš gatavs to nolaizīt līdz nāvei, lai tikai veltītu tam glāstus. Cik trula cilvēku domāšana, šausmas!!! Jūs salasaties pa internetu visādas dumības par pitbulterjeriem un tad kladzinat... jūs palasat arī par citām šķirnēm par tiem rotveileriem, VAS, kaukāziešiem... patiesībā JEBKURŠ suns var būt bīstams! Un kā jau minēja raksta autore neviena suņa šķirne NAV AIZLIEGTA Latvijā, bet IR AIZLIEGTI KONKRĒTI SUŅI, kas ar lēmumu atzīti par bīstamiem un tiem jāstaigā ar uzpurni un brīdinošu sarkanu lenti!
Citēju no tantes googles raksta : Kopš 2007. gada 1. janvāra par bīstamiem atzīti deviņi suņi, no tiem seši rotveileri, amerikāņu buldogs, Rodēzijas ridžbeks un Vidusāzijas aitusuns.
Iedomājieties pat mierpilnais Rodēzijas ridžbeks??? Tad par ko mēs te vēl runājam? par pitbulterjeru? smiekli nāk!!!

N NIECIBA 18.04.2017

KOCENU SOCIALAIS DIENESTS TAS IR UNIKUMS.VINI TACU PASI NEKO NEJEDZ,SKATAS DATORA LAI VARETU ATBILDET

A arpratsjj 17.03.2023

sociālā dienestā strādā bezkaunigas un slinkas sievietes. Vinas zog nekustamos ipasumus, nes majas trucigo pakas un humpalu apģērbus, kā arī kad piešķir pabalstus liek dalīties, tas kas saņem pabalstu liek procentu no tā maksāt? Vai tādām av vieta cietumā? Un vēl ar prostitūciju nodarbojas. Šausmas