www.sudzibas.lv Panda Taxi Slikts serviss un neadekvāts šoferis!

Panda Taxi - Slikts serviss un neadekvāts šoferis!

2016. gada 22. oktobrī, esot uz Valdemāra ielas, izsaucu taksi. Tā kā šīs kompānijas pakalpojumus izmantoju visai bieži, tad zinu, ka īsi pēc takša izsaukuma saņemu īsziņu ar savu takša mašīnas nr. un pārējo informāciju. Šajā reizē šādu īsziņu nesaņēmu. Ar draudzeni gaidījām aptuveni 20 minūtes savu taksi, bet šajā laikā ne atnāca īsziņa, ne tika atzvanīts. Zvanīju otrreiz Panda Taxi dispičerim - neviens neatbildēja. Šajā brīdī mūsu norādītajā vietā piebrauca Panda Taxi, domājot, ka tas ir mūsu šoferis, jautājām, vai tas ir mūsu izsauktais taksis? Uz ko saņēmām neapstiprinošu atbildi! Tā kā taksim bija jābrauc uz mums vajadzīgo Rīgas un pie Rīgas daļu, tad šoferis piekrita mūs vest. Šis šoferis bija neadekvāts un apdraudēja mūsu dzīvības! Pirmkārt, pārsniedza ceļu satiksmes noteikumus - Pļavniekos brauca ar pāri 70 km/h, manevrējot starp citām mašīnām un sabiedriskajiem transportlīdzekļiem; brauca pāri sarkanajai luksafora gaismai un nesamazinot mašīnas braukšanas ātrumu taisīja pagriezienus pēdējā brīdī! Otrkārt, redzēju, ka izvilka stikla pudeli (caurspīdīgu, nelielu pudeli, kādās parasti ir nopērkams Džins u.tml. alkoholiskie dzērieni un to lietoja braucot pie stūres! Iesākumā domāju, ka tās ir tikai manas iedomas, bet pajautājot draudzenei, vai viņa neredzēja, saņēmu apstiprinošu atbildi, ka juta takša salona spirta smaku. Diemžēl nepiefiksēju šī šofera vārdu/ uzvārdu, mašīnas nr., bet zinu, ka pēc mums viņš brauca pakaļ klientam uz Ozoliņa ielu, Dreiliņos. Šis klients šoferi gaidīja arī aptuveni 20 minūtes, uz ko šoferis komentēja: "Lai gaida!". Cik adekvāti klientam, kuram ar to nav nekāda saistība ir stāstīt par citiem klientiem!? Tāpat pēc šofera stāstītā sapratu, ka viņš uz kādu laiku bija pārtraucis darba attiecības šajā pašā uzņēmumā, tagad atkal tās atjaunoja. Varbūt Panda Taxi ir vērts padomāt, kādi šoferi tiek pieņemti darbā!?

Nav saistība ar iepriekš aprakstīto situāciju, bet varbūt Panda Taxi arī ir vērts pakontrolēt savus šoferus par apmaksas saņemšanu un tās kārtību. Jo, cik noprotu, Panda Taxi ir iespēja norēķināties arī ar bankas karti, bet ne visi šoferi to ļauj darīt! Bija situācija, kad man nebija skaidra nauda, biju domājusi norēķināties ar bankas karti, ko šoferis neatļāva darīt. Manā pilsētā, kas toreiz bija galapunkts, ir viens bankomāts, kas tieši tajā vakarā nedarbojās! Šoferis mani veda uz nākamo tuvāko bankas automātu, lai es varētu ar viņu norēķināties skaidrā naudā.

ž

F FFK 04.11.2016

uz ielas noķēri taxi ko Tu cepies!