www.sudzibas.lv Panda Taxi neieradās un meloja

Panda Taxi - neieradās un meloja

Piezvanīju uz Panda Taxi 00.40. pie Svedbank lielās mājas Balasta dambī 1 .17. jūlijā.Teica,ka būs pēc 15. min. Kad nebija jau 30. min., pārzvanīju uz firmu. Teica, ka šoferis piezvanīs. Gaidījuvēl 15. minīūtes. Neviens nezvana, zvanu firmai,meitene saka, ka piezvanīs vispirms šoferim, tad man, Gaidu vēl 15. minūtes un man izskaidro, ka šoferis pa ceļam paņēmis citu braucēju un nav par uzskatījis par vajadzīgu mani informēt. Naktī salu uz iejas 1 stundu 40 minūtes. Beidzot atsūtīja citu šoferi.Tas bija pēc cilvēka un atvainojās sava kolēģa vārdā. Ievēroju, ka šajā firmā strādā ļooooti atšķirīgi cilvēki. Uz kādu uzraujies, ar tādu brauksti. Žēl biju dzird;ejusi labas atsauksmes, tagad nezinu ko domāt. Meiteni pie telefona , liekas pārāk neuztrauc situācija, ka šoferis viņai melo, ka es tur nestāvēju un šoferis mani neredzēja. Tie ir klaji meli, kurā tika aizstāvēts krāpnieks un melis, bet ne pasūtītājs, kurš tiek maldināts.

Z Zjamik Zjamikov 15.01.2016

Naktī salu uz iejas 1 stundu 40 minūtes. Julija menesi?!?!