www.sudzibas.lv Panda Taxi Par apkalpošanas kvalitāti

Panda Taxi - Par apkalpošanas kvalitāti

ĀRPRĀTS, kas darās tajā firmā- Panda taxi! 2015. gada 29. aprīlī 08:30 no Rītupes ielas Rīgā bija jānokļūst uz Stradiņu poliklīniku.Viss šis brauciens bija zem katras kritikas!!! Vai neviens no dispičeriem (28.04. vakarā UN 29. 04. rītā) nemācēja nodot informāciju vai arī vadītājs -krievs nespēja saprast, ko viņam saka!???? Precīzi taču tika izskaidrots pie kurām durvīm jāpiebrauc. Šoferis, šķiet, Kirils (uzvārdu nepiefiksēju) apstājās pavisam citur, un tālāk sākās!!! Savu pasažieri vizināja pa apkārtceļiem, pagalmiem, reizēm izlikās par "nezinīti", kurš meklē ceļu!!!Būtībā muļķoja CEĻU ZINOŠU pasažieri un "vilka laiku"! Kur skatās vadība! Vai ar tādiem šoferiem jūs sevi reklamējat????Par šādu apkalpošanu viennozīmīgi jāraksta sūdzības un jāinformē sabiedrība!

T trakotais 06.05.2015

ko Tu vēlies braucot ar lētako pārvedātaju?