www.sudzibas.lv Panda Taxi Nolaidīgi un bezkaunīgi šoferīši.

Panda Taxi - Nolaidīgi un bezkaunīgi šoferīši.

Labdien ''Panda Taxi'' vadība. Gari nerakstīšu tikai izteikšu savu viedokli par jūsu darbiniekiem,konkretāk par vienu taksometra vadītāju. Mana draudzene vakardien vakarā pazvanīja uz taksometra centrāli un laikus pieteica taksometru uz plkst. 03:30 ieradās laicīgi,un bija jābrauc no purvciema uz nometņu ielu.1.1 - Taksometri ir diezgan bēdīgā tehniskā stāvoklī.1.2 - Vadītāji ir nepieklājīgu un galvenais uzbāzīgi,piedāvājot savu privāto nummu lai zvanot viņiem nevis saucot taxi caur centrāli.1.3 - Patvaļīgi pieraksta klienta tālruņa nummuru (sieviešu) personīgām vajadzībām. Manu prāt tas ir ļoti nepieklājīgi un nepieņemami.1.4 - Cik zinu tad no purvciema līdz nometņu ielai parasti var aizbraukt iekļaujoties no (5.00 - 6.50 euro) bet vakardienas šoferis paprasīja 9.00 euro. un vispār nepārzina ielas. Tad uzņēmuma vadība,varbūt tomēr nopērciet saviem vis čaklākajiem un apķērīgākajiem šoferīšiem navigāciju.Lai nebūtu vairs tā ka klientam ir dubulti jāpārmaksā par jūsu sniegtajiem transporta pakalpojumiem!Paldies.