www.sudzibas.lv Panda Taxi Neierašnās un netbildēšana

Panda Taxi - Neierašnās un netbildēšana

Izsaucu panda taxi 2012.11.18 , kaut kur ap plk. puss vieniem, naktī, dispičers teica ka taksis būs pec 40 min , pec 40 minutem zvaniju kadas 5 reizes , nevienu reizi necēla, tad piezvaniju no cita nummura, uz kuru viņi atbildeja , izstastiju situāciju, taču zvanot pec 5 minūtēm no šī numura, atkal nesagaidiju atbildi, un tā arī vairs nepiezvanija.

C

M mjaaaaaaaaa 18.11.2012

nezinu kā Jums šitā iznāca, es 2x esmu izmantojis šī taksometra pakalpojumus, viss vienmēr laikā un galvenais lēti :)

D Dzeysy 19.11.2012

nu ja ta ir

C cillikakis 29.12.2012

Panda taxi ir reāli "glupas" dispečeres, jo nespēj kontrolēt ne laiku, ne vadītājus un viņām nav ieraksta funkcijas, kas spētu viņas discipliniēt. Lēta bodīte un lēts pakalpojums. Ko gaidīt no tā? Madāmas pat spēj apsaukāt, ja kaut kas nav viņu plānā.
P.S.
Panda Taxi ir tikai dispečeri, palasiet uz mašīnām, kas ir kurš SIA vai IK... vispār izklausās diezgan krāpnieciska organizācija...

S sia.nivle 15.02.2013

Ko tu murgo cillikakis?! Stulbs tu esi, vai kā? Visi taksometri tagad tā strādā (Visādas tur Alviksas u.t.t.) šeit kaut cena normāla sanāk. un nekādu problēmu nevar būt, ka pa 40 min gaidīja, tas ir nereāli, pats pazinu dažus taksi vadītājus no dažādām organizācijām, viņi rindu kārtībā gaida klientu, un sadalīti pa rajoniem, tā kā ja klients izsauc taxi viņš būs uz vietas maximum pēc 20 minūtēm, tas ir pats lielākais ko dod dispečerprogramma (raciju tagad nav)

S sia.nivle 15.02.2013

J janis krumins 19.10.2014

tad ko tik ilgi gaidiji???? citas firmas nezini kam zvanit???