Pack&fly Group filiāle Latvijā - Slikts serviss.

PACK&FLY GROUP filiāle Latvijā Reģ: Nr: 40103996380 neiesku nevienam atsaukties uz ievietotu darba piedāvājumu, slims ar galvu darba devējs, jau pa telefonu skaidrs, ka ir apisejs un alnis. 22344347 Alnis. Nevienam neiesaku. Neko labu pateikt nevaru, attieksme šausmīga liekas ka pats ir pasaules naba un visi pārējie ir apkārt nulles un tuksās vietas.

S Saypaws 23.10.2016

Ja traki gan

Ļoti izsmeļoša sūdzība. Priekšnieks - alnis. Izskatās, ka sūdzību rakstījusi tuksa vieta, jo saturs ir nulle!

D DarbinieksPF 17.08.2017

Iespējams, tikai es nesaprotu kāds šeit sakars servisam un priekšniekam "Alnim"! Bet iespējamais komentāra autor Romān, nav labi bārstīt savas negatīvās atsauksmes pret cilvēku kurš ar tevi auklējās kā ar mazu bērnu kamēr tu taisīji mēslus katru mīļu darba dienu! Šis, kā tu viņu dēvē, "Alnis" ir pat ļoti pretīmnākošs un taisnīgs, un ja tu nespēj (vismaz) normāli attiekties pret darbu un darba devēju, tad pats esi vainīgs! Es šajā uzņēmumā strādāju kopš 2016.gada oktobra (atceros gan kad tu atnāci, gan kad tev bija jāaiziet) un nevienu nepamatotu aizrādījumu neesmu saņēmis. Vēl vairāk tas "Alnis" vienmēr kad izsaka kādu aizrādījumu vienmēr paskaidro par ko tas ir un kapēc tā nevajag darīt! Kā arī nevienā brīdī neesmu ievērojis no "Alņa" puses tādu augstprātību kā tu apraksti - tādas Priekšnieka-Padotā attiecības nemaz nav jūtamas, jo viņš pret citiem izturas kā pret līdzīgiem! Un ko tu domā ar "apisejs"? Mēs neviens no čaļiem pa šo laiku nēesam apkrāpti ne naudas ne kādā citā ziņā!
Tāpēc, cienītais komentāra autor, nākamreiz kad kaut kur gribēsi ierakstīt savu apmelojošo un zemisko komentāru vai sūdzību - lūdzu padomā un nedari to!