www.sudzibas.lv Ozolciems Tūre ГЕРМАНИЯ 01/05/2014

Ozolciems tūre - ГЕРМАНИЯ 01/05/2014

ГЕРМАНИЯ ДЛЯ ДЕТЕЙ И ВЗРОСЛЫХ 01/05/2014.
Поездка "очень сырая", гид и водители не ездили ранее по маршруту, очень много времени в автобусе, ( на мой взгляд лишнее было ехать в Гамбург, Бремен так как там особо времени не было ни на что ) везде бегом, везде опаздывали, ездили другими фирмами у них в автобусе поменьше времени проводишь, больше так не поедим, и через эту фирму тоже. Ожидания не оправдались.

V Vita,Inta 27.07.2015

No 19.07-24.07 braucu uz Ungāriju, Budapeštu praktiski neredzējām - nebijām slavenajā Budapeštas tirgū un arī termālajās pirtīs nebijām. Prezidenta pilī mēs bijā tikai 30.minūtes. Ekoloģiskā saimniecība bija zem katras kritikas - netīrība un nekārtība. Viesnīca Budapeštā, kur pavadījām 3 naktis bija netīrīta un tranzītceļa malā, visu nakti brauc mašīnas. tā kā mums laiks Ungārijā bija ļoti karsts (37-43C), tad kondicionierus viesnīcā varējas dabūt tikai par naudu(4 euro par nakti), Ekskursija uz Višegradas cietoksni mūs pavadīja vietējais gids, jo mūsu gidei vajadzēja kārtot kaut kādas savas lietas, tāpēc mēs netikām muzejā, jo nebija šis vietējais gids nopircis biļetes. Braucot ar autobusu no objektiem bija jāskatās sērijfilma krievu valodā ''Kaimiņi'', kas bija zemas kvalitātes ( dzeršana un lamāšanās). Par objektu apskati un vīna degustācijas vakariem samaksājam 196 euro, bet kvīti iedeva pēdējā dienā parakstīt tikai par 70 euro!?