Ozolciems tūre

Eto nado znatj,esli vi edete cherez Fortuna Travel ili OZOLCIEMA TOURS.1)gostinica "3 zvezdi" eto daze ne dve.Za gorodom 10 km po poljam ehatj.Avtobus 1 raz v 4as.-budut ubezdatj 4to vi v Prage.poka ne tknete ih po puti v znak-Praga-pere4erknuto

D dgjzj 29.12.2006

hjejeje, vi nihrena ne ponimaete v teme

G gunta40 28.11.2013

Izsaku vissirsnīgāko pateicību komandai ceļojuma pa Poliju un Slovākiju sakarā. Vispirms paldies jau par pašu progr
ammu, kas ietvēra sevī neiedomājami vērtīgus apskates objektus visa ceļojuma garumā.
Sirsnīgs paldies par ģeniālo servisu visa ceļojuma garumā, t. i .pieturvietām, informāciju kas no GIDES DIĀNAS tika pasniegta tik perfekti detalizēti, profesionāli smalki un perfekti, ka augstvērtīgāk vispār nebūtu iespējams, jo viņa savā darbā visos sīkumos paredzēja katra viena tūrista intereses un vēlmes jau savlaicīgi.Paldies gidei DIĀNAI par emocionālo profesionālismu viņas darbā un lai viņai lieli panākumi turpmākajā darbā.
Vissirsnīgākā pateicība autobusa šopferiem--Agrim un Zigmundam par profesionalitāti, drošibas sajūtas radīšanu, par mieru un sirsnību visa ceļojuma laikā.

Ceļojums nokila no 15.--18. novembri.

Sirsnīgs paldies arī gidēm Natālijai----Varšavā un ELŽBETEI --Krakovā par plašām zināšanām un interesantiem stāstījumiem.Vēlreiz sirsnīgs paldies arī par kofortanlo viesnīcu, par visu ceļojumu kopumā.
Priecīgus Ziemassvētkus komandai, Jsu firmai!