www.sudzibas.lv Ozolciems Tūre brauciens uz Horvātiju

Ozolciems tūre - brauciens uz Horvātiju

Nupat atgriezos no cļojuma uz Horvātiju ar Ozolciems tūri. (no 26.oktobra l'dz 02.novembrim). Gribētos izteikties par apkalpojišo personālu-t.i. autobusa vadītājiu Agri. Viņa uzvārds mums netika izpausts. Clvēks neprot komunicēt, ir rupjš un neprofesionāls. Dažas viņa atbildes tūristiem: ''ķāda jums darīšana cikos mēs atbrauksim'', ''jums jau labāk jāzin, kāpēc jums autobusā ir karsti'', ''kāda man darīšana gar jūsu koferi'' un t't. Vairākas reizes autobuss sāka kustību ar atvērtām durvīm vai bagāžas nodalījuma vāku. Labi, ka tūristi ar kliedzieniem pabrīdināja, citādāk tā arī brauktu. Koferus pie viesnīcām ,protams, neviens no autobusa neizkrāmēja un neviens arī nesalika tos iekšā. Sievietes to darija pašas, bet Agris- soferis pīpēdams novēroja visu no malas. Ceļoju diezgan daudz, bet ar tādu attieksmi pret tūristiem , kuri nodrošina viņualgas, satapos pirmo reizi. Informāciju par šoferiem arī vajadzētu publicēt pirms brauciena, jo ar tādu Agri vairs satikties ceļojumā negribētu.
Grupas vadītāja bija ieinteresēta vairāk laika pavadīt ar savu labu paziņu -vietējo gidi Olgu, tāpēcja parasti nevar laikā savākt grupu, tad mēs nevarējām sgaidīt gides- no pīppauzēm, no restorāna, no kafeinīcas.
Viesnīcā 5 dienu laikā nebija pat miskaste iznesta un tualetes papīrs atnests. Bet laiks bija brīnišķīgs, jūra silta un tīra, daba skaista!

xy-files 10.11.2013

Daba, laiks, juura utt vienmeer visur ir skaists. Probleemas ar cilveekiem tik visur ir. Nafig vispaar braukt kaadaa grupaa. Es vienmeer celoju individuaali, tas ir pati rezerveeju lidmashinas biletes un hoteli internetaa, taapat izstudeeju kaadas vietas, muzejus apmekleet. Shajos laikos kad ir internets tachu visu ir iespeejams noskaidrot, rezerveet biletes pasham. Kaada velna peec gan buutu jaaizmanto kautkaadu tuurisma firmu pakalpojumi???? Es esmu izcelojusi pa visu Eiropu bez jebkaadu gidu vai tuurisma operatoru paliidziibas.

I inga22 12.11.2013

Nu gribēt, lai koferus izkrāmē - tas ir mazliet par daudz! Esmu braukusi ar dažādām firmām un koferus visur paņem paši braucēji un ieliek autobusā arī paši. Šoferi parasti tikai piekārto un skatās lai pareizi saliek. Par pārējo var piekrist, ka ja tā ir taisnība, tad tāda attieksme no firmas puses nav pieņemama! Braucu ar Ozolciemu pirms 2 gadiem uz Prāgu, tad viss bija labi. Bet daudz kas jau tiešām atkarīgs no gida, ar ko sanāk kopā braukt!