www.sudzibas.lv Ostkom Ļoti negodīga kompānija

Ostkom - Ļoti negodīga kompānija

Tātad, biju noslēgusi līgumu uz 2 gadiem par kabeļtelevīziju un internetu. Tā nu sagadījās, ka negaidīti nācās pārcelties uz citu pilsētu un laužot līgumu esot jāmaksā līgumsods gandrīz 200 eiro apmērā. Tad nu lauzu līgumu un vēl papildus sanāca maksāt par apkalpošanu 2 mēnešus kaut arī vairs pakalpojumu neizmantoju, jo biju jau pārcēlusies. Gaidīju to aprēķinu par līgumsodu, bet ta arī neko nesagaidīju. Ostkom īpašniekam jau iesniegumā biju noradijusi jauno dzīvesvietu. Bet nekādus rēķinus ta arī nesaņēmu. Tagad, pēkšņi atnāk sms, ka parāds nodots paradpiedzinai. Super sajūta, ka pēkšņi jāsamaksā kaut kādi 250 eiro būtībā ne par ko. Kādā valstī mēs dzīvojam, cilvēkus tikai visādos veidos mēģina apzagt. Kauns par šo visu. Atgriezos lv pēc 6 gadiem nodzīvotiem ārzemēs un se tev, atkal cinies ar visādiem naudas rausējiem un krāpniekiem, kas gatavi atņemt pēdējo.

V

really? 28.11.2018

vienmeer tacu DRIIKST PIEZVANIIT un paintereseties,nevis iebazt galvu smiltiis un ceret,ka varbut nekas neatnaks,nekadi reekini un nejausi nebus jamaksaa.Tad gan neko neteiktu un viss liktos ok!

Ventilators 29.11.2018

e-pasti, iesniegumi.. kaut vai kopijas vai nobildēts.. to visu vajag saglabāt visā mūža garumā. Nekad dzīvē nezināsi kad tos vajadzēs. Tieši šādos gadījumos, jums būtu parādu piedziņai, ko pamatot, ka esat darījis. Ja viņi to neņem vērā, tālāk tiek procesēts tiesu izpildītājs un te nu arī viss var beigties. Tiesu izpildītājs gan ņems vērā visus jūsu pamatojumus, un pierādījumus, ko esat savlaicīgi iesniedzis uzņēmumam.