Oskars Ziemelis 22.gadi - KRĀPNIEKS

Esiet uzmanīgi!!!!!
Iemantojot manas ģimenes uzticēšanos Oskars Ziemelis https://www.facebook.com/oskars.ziemelis.3?fref=ts , veica mūsu automašīnu apkopi un remontdarbus, kas beidzās ar 2000EUR izkrāpšanu! Pēc auto apkopes mašīna reizi mēnesī slāpa un tika vesta uz Oskara Ziemeļa darbošanās vietu Mārupē. Veicot neatkarīga servisa ekspertīzi tika konstatēts, ka lielākā daļa no piestādītā darbu saraksta netika veikta! Tur klāt, benzīnbāka, kas it kā tika tīrīta 2 reizes ir pilna ar smiltīm un granti!

K

Z Zxrs 06.04.2016

Tad jau maita atriebās. Sabēra jums bākā smiltis un granti..

K krapeniete 07.04.2016

Vēl jau nebija par ko atriebties! Ir pamats domāt, ka viņš pats nelaboja, bet gan veica automašīnu piegādi "meistariem".

3 3Bkb 08.06.2016

kada ir vina darbosanas vieta Marupe?

S [email protected] 28.08.2016

Viņš mašīnu gandrīz 2 mēnešus bija nolicis maksas autostävvietä , bet mums viņš teica ka maina motoru. Nevarēju npkontrolēt jo biju ārzemēs. Finälā 210 eiro par stävvietu +500 eiro par darbu. Un galu galä tika paziņots ka Oskars ir miris.

I [email protected] 13.04.2017

Ziepniekkalns

K Kastors Dirins 16.11.2020

Tagad vālodzēs darbojas

G Grieta2020 25.02.2021

ARï mana saime no šī vīrieša ir cietusi. Patīk iegüt uzticību un tad to izmantot savā labā.