Orto Klīnika - Attieksme

Pēc paziņu ieteikuma pierakstījāmies pie muguras ārsta Arta Gulbja Orto klīnikā. Vizītes cena paliela - 50 eiro, bet ko gan veselības dēļ neizdarīsi. Zinot, kā skatās muguras dakteri pirmās vizītes laikā, jo pieredze jau ir ar citiem ģimenes locekļiem, gaidam to pašu-izlocīs, izstaipīs, grozīs, apjautāsies, galu galā sakārtos mugurkaulu uz brīdi lai sāpes mazinās, nosakot diagnozi un pateiks ko darīt. Nu vismaz 20 minūtes kā ierasts citur, ārsts veltīs uzmanību. Ņemot vērā, ka uz rokas jau taisīta magnētiskā rezonanse, kas jau pasaka priekšā par diagnozi ārstam, pat neiedomājāmies, ka tas varētu būt citādi. Nonākot pie ārsta-vizīte aizņēma 4-5 minūtes. Netika ne apskatīts, ne smalki iztaujāts. Tika tikai uzrakstīta jaunas magnētiskās rezonanses nosūtījums, kas maksājot 200 eiro. Reģistratūrā uz jautājuma, par ko tad jāmaksā šie 50 eiro-atbilde skanēja – par laiku, ko ārsts iztērējis pacientam. Par 4-5 minūtēm? Par tinti, ko uzrakstīja norīkojumu lobējot savu ierstādi? Vai šī samakasa tika ieguldīta pacienta ārstniecībā vai tikai apmaksāta pildspalvas iztērētā tinte uzrakstot jaunu norīkojumu? Ko darīt pacientam, kas zaudējis savu laiku, gaidīdams rindu ar sāpēm, pazaudēto naudu, kuru varēja ieguldīt ārstēšanā pie godprātīgāka ārsta vai procedūrām. Cik maksā pacienta vilšanās? Ja jau šāda 5 minūšu „konsultācija”, ja to tā var nosaukt maksā 50 eiro, tad cik maksās tā konsultācija, ja ārsts / klīnika tomēr izdomās būt godprātīg āks pret pacientu? Tūkstošus?

0 011718 02.06.2016

Тоже не понравилось. Отношение как в обычной поликлинике, только за большие деньги. Приходилось бывать там трижды и каждый раз это впечатление подтверждалось.

T taimins 06.10.2016

Diezgan dargi sanak tur braukt,pirmo reizi 75 euro,tolka nekada,otra reize 75 euro tai skaita tabletes,tolka nekada,atbrauc vel,tas sanak maksa un maksa bet plecs ka sap ta sap,ta jau var bez biksem palikt.

M mugura 02.12.2016

100% piekrītu komentāram par Dr. A.Gulbja 5.minūšu vizīti un pilnīgi izsviestu naudu.

A astrao 02.12.2016

Rakstie iesniegumu galvenajam ārstam, aprakstiet situāciju un lūdziet atgriezt naudu.

G gaujmaliete 16.12.2016

Varu teikt tikai to labāko par klīniku Orto. Protams tā nav poliklīnika, bet gan privātā klīnika un cenas arī adekvātas. Zināt uz ko ejat un ar ko rēķināties. Muguras operāciju, februāra mēnesī, man veica dakteris Kaspars Ruks. Jūtos brīnišķīgi! Vislabākie vārdi un milzīgs paldies par to. Profesionāls, atsaucīgs, saprotošs, - ārsts,kas dara brīnumus. Klīnikā, kurā pavadīju nedēļu,jutos aprūpēta un drošībā. Aprūpe tiešām ir augstākā līmenī. "" Jūs esat šeit, lai mēs Jums palīdzētu."' Paldies visam klīnikas kolektīvam.

L Laura 22.04.2021

Ruks saoda Jūsu maka biezumu, tas arī viss..
Man ir disku trūces un maisu velvēšanās, spiež kāju nervus, nevaru staigāt, bet Ruks atcirta lai eju uz fizioterapiju. Te pat vēl lasīju atsauksmes par Ruka ietaiktām, valsts apmaksātām terapijām Āgenskalnā - izrādās ka tur nevienam nemaz neceļ klausuli. 😄 Super.

Хамство работника регистатуры!

В регистратуре столкнулись с хамским, не профессиональным отношением работницы Дианы! Мало того она не добросовестно выполнила свою работу, так еще в этом обвинила пациента! Стыд и позор себя так вести, работя в такой престижной клинике!