Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 23 minūtēm)
ricardo
(Pirms 8 stundām 4 minūtēm)
Europride 2015 (Rīgā)
(Pirms 10 stundām 21 minūtēm)
ODA optika
(Pirms 10 stundām 27 minūtēm)
Aiva Bulmere
(Pirms 11 stundām 3 minūtēm)
EDEM-TOUR
(Pirms 11 stundām 21 minūtēm)
"ZGS", SIA, Autoserviss
(Pirms 11 stundām 48 minūtēm)
316.lv
(Pirms 12 stundām 18 minūtēm)
Siguldas poliklinika
(Pirms 13 stundām 49 minūtēm)
Maxima
(Pirms 15 stundām 18 minūtēm)
Dzīvnieku SOS (Dzīvnieku draugs)

Sliktākais reitings

Maxima (1)
RIMI (1)
DEPO (1)

Sūdzība par ORTO klīnika

Lasīt visas sūdzības par ORTO klīnika

ORTO klīnika

Publicēja:
 sportiste Jun 19, 2012
Apkalpošanas kultūra
Informācija par kompāniju:
ORTO klīnika
Duntes 23a
www.orto.lv
ORTO klīnikā (Ortopēdijas, sporta traumatoloģijas un mugurkaula ķirurģijas klīnika) esmu apmeklējusi ortopēdu un fizioterapiju un vēlos pastāstīt par nepatīkamo pieredzi.
Pieļauju, ka speciālisti klīnikā ir profesionāli un "kotējas" augstu, taču klīnikas darbinieku attieksme pret klientiem ir drausmīga. Daži piemēri:
1) pirmo reizi ierodoties uzzināt, pie kura speciālista labāk vērsties, reģistratūras darbiniece atbildes vietā uzkliedz "Trīsdesmit lati!". Tā ir viņas pirmā komunikācija ar mani kā potenciālo klientu.
2) vizīte pie ārsta tiek nozīmēta konkrētā laikā, taču pacientam ir jāgaida papildu 25 minūtes, līdz ārsts ierodas; un tā divas reizes pēc kārtas. Manuprāt, tā ir necieņa pret manu laiku.
3) zvanot pa tālruni, saruna tiek pārtraukta, sakot, ka jāpagaida; piekrītu un klausulē turpmākās minūtes dzirdu darbinieces sarunu ar citu klientu, visas viņa problēmas, personas kodu utt. Pēc kāda laika nolieku klausuli, jo kļūst skaidrs, ka par mani jau aizmirsuši. Un nākas pārzvanīt pašai.
Privātā klīnikā, manuprāt, tā tam nevajadzētu būt...

Lasīt komentārus Veselība / Medicīna

Komentāri

Es ari biju nepatikami parsteigta par attieksmi klinika. Vajadzeja gaidit vairak par pusstundu, arsta attieksme bija maigi sakot rupja un vel pa visu sho man vajadzeja tadas summas maksat. Negaidiju no privatas klinikas tadu neprofesionalitati!
Komentēja: Jul 25, 2012
Sfinksa2012

""vizīte pie ārsta tiek nozīmēta konkrētā laikā, taču pacientam ir jāgaida papildu 25 minūtes, līdz ārsts ierodas; un tā divas reizes pēc kārtas. Manuprāt, tā ir necieņa pret manu laiku."

uz šo komentārā teikto tā vien gribas atbildēt-KAUNS NAV?PAR KO TU TEV SŪDZIES?PRINCEŠOŠANĀS!

Jūs te sūdzaties, ka jāgaida?!Cik paši kabinetā pavadijāt laiku?Tiešām izgājāt laukā pēc 15minūtēm?Un nelikāt nākamajam cilvēkam gaidīt ilgāk??

Es vakar orto biju pie ķirurga uz konsultāciju.
Jau ieejot sagaidiju vislaipnāko uzņemšanu.Protams, ka ari man bija jāgaida ilgāk nekā noteiktais vizītes laiks, bet es sapratu un ari Jums varu paskaidrot kāpēc...Tātad ierados daudz agrāk nekā vajadzēja.Redzēju cikos dakteris pieņēma pirmo klientu.Laicīgi.Cilvēks neiznāca pēc noteiktajām 15 minūtēm.Nākamais tāpat.Es biju trešā rindā.Vizītes laiks paredzēts 15min.Nu ko Tur par tām min var izrunāt?Mana problēma bija ļoti liela.Sākot no izmeklēšanas lidz pat operācijas slēdzienam.Iznācu laukā no kabineta ne ātrāk kā pēc pusstundas.Pat tā likās par īsu mazliet.
Kā Jūs domājat?Vai dakterim vajadzēja mani laicīgi izmest no kabineta?

Es par ārsta uzņemšanu varu teikt tikai to labāko!Mana uzņemšana kabinetā bija vairāk nekā sirsnīga!Jo lidz tam biju apstaigājusi vairākus tā teikt"mērkaķus" ne ārstus.
Heva

Kad es apmekleju sho kliniku arst kuram mani bija japienem staigaja apkart, jokoja ar personalu un nelikas zinis par mani.
Es domaju vairakums cilveku butu saprotoshi ja redzetu ka cilvekiem pirm viniem vajadzeja ilgaku konsultaciju...es ari uzskatu ka jebkura profesionala iestade jazin, jasaprot, japaredz taid gadijumi. Ja ir labs personals registratura tad ir iespejams paredzet vai pacientam vajadzes ilgaku laiku savu kaishu apsprieshanai.
Sfinksa2012

Nu neznaju ka personal po obsluge no vraci tam na visem urovne! Daze jesli nado zdatj 25 min eto togo stoit!
drakonica

Orto ar saviem dakterīšiem alkatībā ir galīgi čau palikuši vienīgais ārsts kas tai dēlu misijai ir pieslējies ir Andersons kurš vēl par savu teikto atbild :) Jurevičam vienkārši bietē jādod, Peredistijs iejūtīgs bet nabags aiz savas alkatības jau visus par poterpevshijiem uzskata :) koroche dēli muzhaites drīz Jūs dupsēs! Sakaitinājušī mazliet esat vienu otru :D
Komentēja: Nov 22, 2012
Aivars 777

Un vēl piemetināshu tai nagu maucēju kantorī trīs operācijas esmu taisījis :) vienīgā ko man labi iztaisīja bija Andersons pārējos te neafišēšu! Lieta pat nav naudā bet džheki jau konkrēti seriālus par dakteriem kjipa Hausu pārskatījušies un tie ir jāārstē :) neesmu atriebīgs bet šoreiz dupsēšu atvainojiet džeki! Sorry :( un ne Valdis ne Zilā kalna Marta Jums nepalīdzēs!
Komentēja: Nov 22, 2012
Aivars 777

Aivars777, ārprāts par ko Tu ārdies?Kura tad Tavuprāt ir perfektā iestāde kur griezties ar mugurkaula problēmu?Tiešām gribētu zināt..m?Iesaki!
Komentēja: Nov 25, 2012
Heva

Ja o vseh vracah ne znaju no o doktore Andreje Peredistom mogu skazatj on vracj ot Boga dejstviteljno znajet cto delajet bez vsakih uti-puti nu mi posmotrim i.t.d. cotko, jasno govorit cto delatj i kak lecitj, prosto specialist svojego dela i molodec! I mne net nikakogo dela, kak tam obsluzivajet jego personal v ORTO klinike ja jesli nado zdu stoljko skoljko nado potomu cto recj idot o mojom zdorovje eto vo pervih, nu a vo vtorih v ljuboj poliklinike daze v castnih nam prihoditsa zdatj toljko tam mi ne znajem k kakomu "sspecialistu" mi popadom a sdesj ja znaju k komu ja idu i kakoj budet rezuljtat!
Mne jego porekomedovali i ja ocenj dovoljna cto imenno s nim mne priwlosj imetj delo!
Rekomeduju!
Komentēja: Nov 25, 2012
drakonica

Ljoti laba kliiniika!! Bija problēma ar pēdu, izstaigāju 15ārstus, neviens neko nezin..

Aizgaaju pie Andreja Peredistija!! Ļoti labs ārsts, atrada retu gadījumu.

Operācija protams padārga, bet staigāju beidzot bez sāpēm!! Tikai 3dienas pēc operācijas un viss labi!!! Liels paldies !!
Komentēja: May 24, 2013
new_rockfella

kurš dakteris ORTO ( tā kas Bukultu 1a) ir labākais ?
Komentēja: Jul 15, 2013
sissess

Neiesaku doties uz ORTO. Attieksme no ārsta pavirša. Protams, ir jau patīkami, ja ārsts ir kopts, labi smaržojošs un pulētās laķenēs, bet ne jau tāpēc ejam pie ārsta. Pat īsti neizskaidrojot sāpju cēloni jau piecēlies kājās, tādējādi atklāti norādot uz to, ka arī pacientam jātinas. Rodas iespaids, ka ļoti ekonomē laiku, bet ne pacienta līdzekļus. Iztērēta liela nauda, jēga nekāda.
Komentēja: Jul 19, 2013
Bitubi_79

Eju uz ORTO operācija 3200, - Euro. Gultas diena 120, - Euro. Ceru, ka viss būs uzdevumu augstumos, ja nē, tad tā arī paziņošu. Žēl ka tik daudz negatīvu komentāru. Jā, pieņemšanā ārsti patiešām bija laipni, iejūtīgi
Komentēja: Jul 20, 2014
danaskultane

Spasibo doktaru Peredistij on otlicna sdelal mne nogu, ispravil osibku Zatlera kotorij isportil moju nogu 20 let nazad.Operacija bila doragaja nu zato ja xozu i umena noga nebolit, xota kosti u mena v davolnotoki plaxom sostajanije bili potamusto ja xodila na odnoj zdarovoj noge nebilo nagruzki na bolnuju nogu iza etogo pojavilsa v lodiske osteparoz kostam nuzna nagruska, seicas stoit zeleznij stir v ladiske ja ego necuvstvuju.I kakoje scastje sto ja teper mogu xodit bosikom ja etogo nedelala 20 let.Otnasenije ko mne vbolnice bila idealnoje uxod posle operaciji otlicnij vobsem ja ostalas dovolna
Komentēja: Oct 15, 2014
jozik73

Была в ОRTO клинике 2 года назад. Все врачи, с которыми я сталкивалась, были на высшем уровне, все очень вежливые и отзывчивые. Да, операция очень дорогая, но все сделали как надо :) Когда лежала в их больнице, то лучшего ухода не встречала, постоянно спрашивали, все ли у меня хорошо, что я хочу покушать (когда клиника была в Адажах, то внизу находился магазин и медсестра с радостью в него была готова ходить). Большое спасибо доктору Передистому и Юркевичу, медсестрички также хорошо относились ко мне и заботились. А насчет их опозданий: поймите тоже, у них могут быть срочные вызовы, они всё-таки врачи, поэтому и могут задержаться, на кону может лежать чье-то здоровье или жизнь.
Komentēja: Oct 16, 2014
marijazz

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu