www.sudzibas.lv ORIGO bomzi,narkomani

ORIGO - bomzi,narkomani

Esmu woka kas notiek pie Origo no Satiksmes Ministrijas puses.vajadzeja uzgaidit meitu pusstundu,domaju pie origo ir solinji,pagaidiwu tur.apsesties nebija kur,jo sedeja vieni siinji un narkomani,eeda,dzeera tur.visu laiku kaads atiet,lai noslauktu cigareti cilvekiem kas iet garam..narkomani dalijas grupas un petija katru kas slikti sargaja savas mantas...un tas Viss notiek kur staigaa policija,It kaa skatas kartibu,pilnigi neko nesaka,toties kad mans draugs piepipeja cigareti,uzreiz bija klaat,jo it ne tanii vieta piipe!..ko tik es neredzeju pa to pusstundu ko gaidiju meitu...pretgi ka iet berni un visu to redz,jo skati tur bij kriminali...

Latviešu tautas 17.05.2015

piipe
pretgi
bij
kriminali...

Ne vieny no šiem vardiem, izņemot "noslauktu cigareti" es vardnicā neatradu!

Latviešu tautas 17.05.2015

Ne vienu no šiem vardiem, izņemot "noslauktu cigareti" es vardnicā neatradu!

Un ko tu grībi no bijušas 22.nodaļas? Ta ir taču čigānu "jumta"...

1 1.618 18.05.2015

YO

Kas tu pirmo reiz Origo ?
Tas soliņš pie narvesena ir oligarhu teritorija, ja atradisie, tev uzmāksies, arpus teritorijas mahinācijas neveic līdz ar to viņus arī oliek mierā. kā pēc dzīves skolas nevis likumdošanas ..

V Vārds Uzvārds 18.05.2015

"Miļumiņ! Vispirms iemacies rūnat latviski! Un tagad lūdzu partūlko uz latviešu valodu vardus:
...
Ne vieny no šiem vardiem, izņemot "noslauktu cigareti" es vardnicā neatradu! "

Cienījamais Vladlat!
Arī Jūsu latviešu valoda ir apšaubāma, pirms mācīt citus, vispirms iemācieties pats rakstīt bez kļūdām.

Latviešu tautas 18.05.2015

Man vel var piedot: latviešu nav mana dzīmta valoda! Tev jabut (vai "jebut", v žopu) pateicīgai ka es rakstu jūsu valoda!

G ggggggggg 19.05.2015

Paldies, Vladlat! Visa Latvijas tauta tavā priekšā paklanās un ir bezgalīgi pateicīga, jo uzrakstīji valsts valodā :D

L lunards 26.05.2015

Malači jūs visi esat nokārtojuši latviešu valodas eksāmenu, jo esat spējīgi viens otru mācīt.

S Sarika 07.08.2016

nopirku zaketi veikala orange majas palaikoju un nepatika, velos atpakal naudu mans numurs 28193945