www.sudzibas.lv Ordo X обман рабочих и клиентов

Atrisinātasia ordo - обман рабочих и клиентов

на этой фирме директор некий Максим,обманывает внаглую как рабочих , так и клиентов!Рабочие уже разбежались,а клиентам продолжает вешать лапшу,Заказывать у него мебель не советую,через месяц все развалится,аденег он спрашивает с клиента очень даже!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta smirni01 08.03.2016

Учитывая что, в Компании SIA "Ordo X" в 2013 году, менялся собственник предприятия и в фирме работают новые люди, а также обновлено оборудование, жалоба признана разрешенной.

P pele32 17.03.2013

Es pasūtīju šajā firmā iebūvējamo skapi. Nav nekādu sūdzību, piegādāja un uzstādīja vienu dienu pat ātrāk nekā bija solīts. Skapis joprojām turās labi, tika uzstādīts pagājušā gada septembrī.

O Objektīvs 22.04.2016

Šito paši par sevi rakstat. Kur ir tās 2as atrisinātās sūdzības, gribētos zināt

O Objektīvs 22.04.2016

Pasūtīju nelaimi uz savu galvu. Pirms pasūtīšanas prot un var visu, kad sāka taisīt, pašiem bija jāskrien pa veikaliem meklēt furnitūru, pie uzstādīšanas durvis bija tik šķības, ka 3x gandrīz ar lamāšanos bija jāprasa, lai iztaisno. Nopirkām skaistus rokturus, labi, ka iedevām tik 1u. Piekodinājām, lai apietas akurāti un netiktu saskrāpēts. Kā tad, saskrāpēja. Bet veikalā atlikušajiem rokturiem vairs bija krāsas problēma un sadarbība ar šo ražotāju bija pārtraukta. Ar aptuveni 20 būtiskām problēmām saskārāmies. Vairs nekad tur neko nesūtīsim un nevienam, kurš sagaida pretim profesionalitāti un kompetenci, tur ko pasūtīt neiesakām. Jautājumus šī firma uzdot klientiem neprot, uztaisīja ieliekamos plauktiņus bez sānos un aizmugurē apdares maliņām- a mi vsem tak ģelajem. Tad kāpēc es eju pasūtīt, nevis veikalā pirkt gatavu, ja es esmu vse?