www.sudzibas.lv Ordo X Labāk veikalā nopirkt, nekā pie viņiem pasūtīt

Ordo X - Labāk veikalā nopirkt, nekā pie viņiem pasūtīt

Pasūtīju nelaimi uz savu galvu. Pirms pasūtīšanas prot un var visu, kad sāka taisīt, pašiem bija jāskrien pa veikaliem meklēt furnitūru, pie uzstādīšanas durvis bija tik šķības, ka 3x gandrīz ar lamāšanos bija jāprasa, lai iztaisno. Nopirkām skaistus rokturus, labi, ka iedevām tik 1u. Piekodinājām, lai apietas akurāti un netiktu saskrāpēts. Kā tad, saskrāpēja. Bet veikalā atlikušajiem rokturiem vairs bija krāsas problēma un sadarbība ar šo ražotāju bija pārtraukta. Ar aptuveni 20 būtiskām problēmām saskārāmies. Vairs nekad tur neko nesūtīsim un nevienam, kurš sagaida pretim profesionalitāti un kompetenci, tur ko pasūtīt neiesakām. Jautājumus šī firma uzdot klientiem neprot, uztaisīja ieliekamos plauktiņus bez sānos un aizmugurē apdares maliņām- a mi vsem tak ģelajem. Tad kāpēc es eju pasūtīt, nevis veikalā pirkt gatavu, ja es esmu vse?

O

K Kristine Ludviga 12.02.2018

Labdien!
Pirms svētkiem meklēju kur pasūtīt skapjus. Paziņas ieteica 2 variantus kur vērsties. Tostarp bija ORDO X (uz to brīdi paziņas paši pasūtīja skapi šajā firmā, bet vēl gaidīja kamēr pasūtījums tiks izgatavots).
Meklējot internetā atsauksmes atradu visas šīs negatīvas atzīmes. Un nospriedu, ka negribu riskēt. Izvēlējos RIMSI, aizsūtīju pieprasījumu, saņemu cenas piedāvājumu, bet pēc mērītāja atbraukšanas RIMSI atsūtīja man cenu par 130 Eur lielāku nekā solīja veicot aprēķinu. Biju nikna par tādu attieksmi un atteicos no sadarbības ar RIMSI. Sagaidīju kamēr manas paziņas saņems savu skapi. Viņi bija apmierināti ar sadarbību. Iebraucu pie viņiem, lai personīgi pārliecināties. Un rezultātā agrāk pieprasīta cena (sūtīju savu skici uz ORDO arī ar izmēriem un parametriem uz epastu) nesamainījās pēc mērītāja atbraukšanas. Līgumu parakstījām 31.janvārī, 5.februārī (ļoti ātri) jau piezvanīja ka viss ir gatavs (pasūtīju vienu skapi istabai 2.12 m garumā un gaitenī mazāko). Komunicēju ar Aigaru Lunu. Ar sadarbību un kvalitāti esmu apmierināta. Tas nebija nekāds luxury līmenis, meklēju nedārgu budžeta variantu un izskatās viss pietiekami labi. Arī Aigars zinot, ka gribu ietaupīt, piedāvāja skapja platumu uztaisīt īsāk uz 8 cm (gribēju 2.20m), jo tad viņi varēja nepirkt lieko lamināta plāksni, ar to samazinot pasūtījuma cenu. T.n. attieksme nebija formāla, cilvēki cenšas palīdzēt, tas ļoti iepatikās. Nospriedu šeit uzrakstīt pozitīvu attieksmi, lai tādi cilvēki kā es, kuri meklē izgatavotāju, zinātu, ka nav tik traki ar šo firmu. Gan man, gan manām paziņām sadarbības pieredze bija pozitīva. Tas protams nedod nekādu garantiju, bet parasti visi tikai publiski lamājas, bet labu komentāru ir slinkums uzrakstīt. Neesmu šī uzņēmuma locekļu kaut-kāds draugs vai radinieks, vnk klients. Atsauce ir godīga.
Kristīne