www.sudzibas.lv OR Mēbeles Nepiegādāja laikā

Or Mēbeles - Nepiegādāja laikā

Tika pasūtīta gulta !Piezvanīja un pateica 10 darba dienu laikā!Ok neko nesaku bija svētki viss kārtībā,tad pēc ilgāka laika zvanot un jautajot,kad bus gulta tad nu jaa ok būs vēl pēc nedēļas ! Tad pēkšni nākamās dienas 6vakarā!Labi viss notiek tiek paņemta brīvdiena utt !1,2,3,4,5,6 dienā nekādu zvanu !7 tiek veikts zvans vai gulta vispar bus!Ja tulit driz vedisim!Labi gaidam,tiek veikts zvanos no OR Mēbeles kuru gultu mums jums javed ! Tas jau nu bija vispar !Jā pasutijums veikts,bet nezinam kuru javed uz noteikto adresi!Tas liecina tikai par to,ka firma ir nenopietna !Vairak nekad un nemuzam nevelos ar viniem iesaistities iesaku jums ari neveikt nekadus pasutijumus !!