www.sudzibas.lv OR Mēbeles Murgs ne matracis

Or Mēbeles - Murgs ne matracis

Gadu atpakaļ ieg'dājāmies šajā kantorī matraci, vēl aivien katru rītu mostoties es viņus nolādēju!Sākās viss jauki: laipni pārdevēji palīdzēja izvēlēties, solīja 15 dienu laikā, pat ātrāk visu uztaisīt.Pēc 3 nedēļām ne ziņas ne miņas, sakām zvanīt. Visu laiku teica, ka pārzvanīs, bet neviens nezvanīja pat 4 dienu laikā. Pēc vairāk kā mēneša devāmies klātienē skaidroties. Solīja, ka rīt pasūtījums bū gatavs. Rīt izrādījās, ka viņiem nav visu nepieciešamo materiālu. Nedaudz pamainot pasūtījumu, nākamajā dienā varējām braukt pakaļ matracim. Izņemt vajadzēja pussabrukušās garāžas, bet tam mēs jau pārāk uzmanību nepievērsām.Atvedām mājās, ievilkām ļoti smagu matraci iekšā mājām, izpakojām... un tāda ķīmiska smaka izplatījās pa visu istabu, ka pat galva apreiba!!! Tas bija septembrī! Logi nedēļu visu diennakti stāvēja vaļā, istabā ieiet nebija iespējams. B'tu veduši atpakaļ, ja tajā nedēļā būtu brīvs.Pēc nedēļas smaka praktiski pazuda un varēja izmēģināt matraci. jau pēc ppirmās nakts sāka sāpēt mugura. Pagriezām uz otro pusi matraci - tas pats. Matracim pa vidu ir neliels pacēlums, rezultātā sanāk gulēt kā uz nelielas nogāzes. Ar laiku kaut kā iekārtojāmies, bet tik un tā ļoti bieži sāp mugura. Tagad pacietības mērs ir pilns, pirksimjaunu normālu matraci un tādam kantorim kā ORmēbeles iesim garām.Varbūt viņi izmanto tos pašus materiālus, kurus izmanto dārgākie veikali, bet OR mēbeles nevar uztaisīt kvalitatīvu matraci, kā arī neiekļaujas laikā. Ja gribi ietaupīt naudu un veselību, iegādājies nedaudz dārgāku matraci.

Y

K kirpičs 26.08.2015

es izvēlos tikai dormeo un iesaku to darīt arī cietiem. ir dārgāk, bet kvalitāte ir ļoti laba

V Vāks!!! 24.09.2015

Mums ir tieši tas pats par smaku, esmu stresā, jo man ir mazs bērns un nezinu kur tagad likties, bail, ka bērns nesaindējas!

K Kristap 76 08.11.2015

Labak aizbrauciet uz Gigantu un noperciet sev matraci, ja meklejet letako un kvalitativu variantu

D Dilaila89 31.12.2015

Smaka ir no šķīdinātājiem, kas ir līmē, ar kuru līmē gandrīz visus matračus. Mums viņa izvēdinājās nedēļas laikā pie atvērta loga. Bet par matrača neērtumu varu tikai piekrist. Sākumā likās, ka vienkārši japierod pie jaunā matrača, bet jau 3 mēneši pagājuši un nav tādas nakts, pēc kuras varētu teikt, ka esmu labi izgulējusies. Un vīrs saka to pašu. Nevaru pat nodefinēt, kas nav labi, - mūsējam nav nekādu pacēlumu vai citu redzamu/sataustāmu defektu, bet vienkārši slikti guļam uz viņa. Žēl...