www.sudzibas.lv OR Mēbeles Milzīga vilšanās un ignorance no uzņēmuma puses

Or Mēbeles - Milzīga vilšanās un ignorance no uzņēmuma puses

Sveiki!Lai gan nekad nemēdzu rakstīt sūdzības, šoreiz nolēmu neklusēt, lai citi potenciālie OR mēbeles klienti padomātu divreiz, pirms pasūtīt pie viņiem preci."OR mēbeles" pasūtījām gultu ar matraci, un problēmas sākās uzreiz pēc apmaksas veikšanas. Pirmkārt, nācās vairākas reizes sutīt to pašu maksājuma uzdevumu, jo nevarot atvērt PDF failu. It kā sīkums, ja skatās gadījumu atsevišķi.Nākošajā dienā pēc tam, kad saņēmām apstiprinājumu, ka prece ir gatava, braucām pakaļ. Labrpāt būtu izvēlējušies piegādi, taču šim "kaktu kantorim" piegāde Rīgas robežās maksā 30 EUR, tāpēc principa pēc neizvēlējāmies šo luksus pakalpojumu. Gulta bija jāizņem veikalā, bet matracim pakaļ jāsperas pavisam uz citu vietu, noliktavu. Tā esot "uzņēmuma politika". Interesanti, vai uzņēmuma politika ir arī tā, ka, aizbraucot uz noliktavu, pretī saņemam pilnīgi neiepakotu matraci 160x200 izmērā un izbrīna pilnus skatienus no darbiniekiem, kādā veidā tās ir viņu problēmas? Aptuveni pus stunda bija jāgaida, kamēr šajā profesionāli aprīkotajā noliktavā tās darbinieki atradīs līmlentu, lai kaut uz pusi salocītu un aptītu matraci... Pietam izturoties tā, it kā mēs būtu kādi ļoti piekasīgi pircēji, lūdzot matraci iesaiņot pārvadāšanai paredzētā formātā.Atvedot pirkumu mājās, atklājam, ka tā nemaz nav mūsu pasūtītā gulta, lai gan veikalā norādījām gan pasūtījuma numuru, gan gultas nosaukumu, gan krāsu... Sazvanot uzņēmuma pārstāvjus, izrādās, ka dienu pirms mums mūsu gulta atdota citiem klientiem, kuri, protams, laimīgi ar jauniegūto preci un pret savu pasūtījumu mainīt negrasās. Meitene "ļoti atvainojās" un pasūtīja jaunu, sarunājām arī, kad tiks veikta piegāde.Nākamajā dienā zvana, ka tomēr nebūs norunātajā laikā, bet gan nedēļu vēlāk, jo iekrīt svētki pa vidu. Fantastisks serviss un plānošana! Lai to visu pārspētu, pirmssvētku dienā, kad jau bijām prom no Rīgas, zvana, ka tomēr esot gan gatava gulta un varot tūlīt piegādāt. Vienojāmies, ka tomēr piegādās nākošās darba dienas vakarā pēc svētkiem.Kad nu sī laimīgā diena pienāca, vēlreiz pati zvanīju veikalam, lai vienotos par piegādes laiku. Pārmetumu tonī paspēju noklausīties izbrīnu par to, ka esam attaisījuši iesaiņoto gultu (kā gan citādāk mēs atklātu, ka nav mūsu pasūtījums?) un to, ka pēc tāda servisa vēlamies arī montāžu. Norunātajā laikā, protams, neviens nedod nekādu ziņu. Pats uzņēmums uz telefona zvaniem neatbild... Divas stundas vēlāk, kad jau esmu sapratusi, pie kāda kaktu kantora esmu iegādājusies preci, atskan zvans, ka esot klāt. Uz jautājumu, vai viņi gadījumā nesajauca piegādes laiku, saņēmu atbildi: "Nē, neko nesajaucām. Kad varējām, atbraucām.":)) Kolosāli!!!Kopvērtējumā varu teikt, ka pēc tik daudzām kļūdām, nesaņemot pat atvainošanos no uzņēmuma vadības, tikai sekretāres, kas sagatavo rēķinus, esmu ĻOTI neapmierināta ar viņu servisu un pati NEKAD neatkārtošu pasūtījumus no šī ķīniešu pagraba.Par preces kvalitāti runājot, pati gulta ir ļoti laba (to gan izgatavo cits Latvijas ražotājs, kas šīs gultas piegādā daudziem uzņēmumiem, tāpēc iesaku tomēr to pašu gultu izvēlēties citā veikalā), bet "ortopēdiskais" matracis, ko OR Mēbeles piedēvēja par savu ražojumu, ir vienkārši drausmīgs- tikpat ciets kā grīda un no materiāliem, kas uzliesmotu pie pirmā sērkociņa. Būs vien jāpērk arī virsmatracis, protams, citā veikalā. :)

M maris64 10.05.2015

Ta ir taču "OR mebēles"... tas nozime H U Y zin kas, bet galvenais, ka ražota LATVIJĀ! Istenība viss vienkarši. Kada cena, tada prece un serviss! + tur vel nedod čekus, bet vienkarši kvitiņu. Par darbiniekiem neko neteikšu? venkarši STULBENI. + Kadi darbinieki, tads uzniemums

V viktirijaaaa 10.05.2015

"stefanote" pilnigi taisniga un Marim "+". Kvalitate un apkalpošana nekam neder. Visiem uz visu "pofig..." Šitam uznemumam nav nakotnes ar tadiem darbinekiem!

A andrijsknirk 10.05.2015

Пиздец. И куда наши службы смотрят? Управы на таких бизнесменов нету что ли? Лучше едте в Gigant и не будет проблем

L lunards 12.05.2015

Tie taču ir "OR mebēles", kā ta???

P pozitīva pieredze 29.04.2016

Lieliska apkalpošana. Laba preces kvalitāte. Ja pirms pasūtīšanas būtu izlasījusi šos komentārus, noteikti nepirktu. 5 dienu laikā par labu atlaidi saņēmu savu matraci. Guļu un priecājos.