www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles šausmīgs pārdevējs veikalā

Optimus Mēbeles - šausmīgs pārdevējs veikalā

Biju aizbraukusi uz Ventspili, nejauši gadījās ieiet veikalā, kas ir blakus viņu vietējam lielajam veikalam tobago. Tas bija mēbeļu veikals. Iegāju veikalā, un tur uzreiz, uzkāpjot pa kāpnēm kaut kāds dīvains vīrietis gados ar bārdu un brillēm pieskrēja, un uzdeva jautājumu- vai palīdzēt? Pēc šī jautājuma apmulsu, sacīju, ka vēlos paskatīties dīvānu! Vīrietis uzstājīgi piedāvāja kaut kādus dīvānus, kas atbilstot manam maciņam, bet neesot diezgan labi, tad piedāvāja kaut kādus pavisam lētus, un sacīja, ka tie manam mūžam pietikšot. Vispār jau vēlējos paskatīties, kas ir šajā veikalā, bet pēc tā, vienkārši pasacīju, ka neko nevēlos un aizgāju! Būtu zinājusi, ka tur ir tik briesmīga apkalpošana, nebūtu pat iegājusi!

retas_sudzibas 31.08.2016

:)) Tipisks latvietis, nepienāca un nepiedāvaja - slikti, pienāca un pat piedāvāja variantus pa kabatai, atkal slikti :)) Nabaga cilvēks droši vien procentus centās nopelnīt :))

Un ko, pat neuzmācās???!!!

B Burk-A 01.09.2016

Atriebējs jau sen zināms frukts :D