www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Pārdevēja Liepajas veikalā

Optimus Mēbeles Liepajā - Pārdevēja Liepajas veikalā

Labdien.
Vēlos informēt, ka liepājas Optimus mēbeļu veikala pārdevējas attieksme ir pieklājīgi sakot pretīga. Vienīga sieviešu kārtas darbiniece tai veikala un vienīga kas tik pretīgi un ar necieņu izturas pret klientiem. Vairākas reizes esam ar sievu iegadījusies tur mēbeles un tieši viņa boja visu pirkšanas prieku ar savu attieksmi ka pret niecībām. Sievai pazemojošas piezīmes ne par tēmu izsaka uz mani skatieni ka uz sūdu un vel kad aizstāvot sievu saku ko teikt, dzirdēt dāvujam trīsstāvīgus vārdus un briesmīgu attieksmi. Protams mēbeles nenopirkām un netaisāmies šai veikala jebkad vairs ko pirkt. Un viņa smirdēja pa gabalu pēc alkohola un cigaretēm. Laikam tādēļ tāda pretīga attieksme pret pircējiem. Nesaprotu ka tāda tur vispār vad strādāt. Nevienam neiesaku tur doties ja nevēlaties sabojāt pamatīgi savu garastāvokli visai dienai

K

K Ka ta var 01.11.2016

Aaah ta jau ta kas vienmer tur un neciena pret klientiem ta jau tur tada norma.

Spriežot pēc sūdzības stila, to rakstījis 3.-4. klases skolnieks. Nu nav ko stundu laikā vazāties pa veikalu!

K Ka ta var 02.11.2016

Es arī neko labu nevaru teikt par šo veikalu kā tādu. Mūžīgs bardaks un precēm kvalitāte-kā paveicas. Baigi jaskatas kas ir ražotājs ,jo ar Lietuvas ražotu dīvānu iegrābāmies.
Nu darbinieki ir slinki bet no puikām vienmēr zolīdi bijis vismaz attieksmes ziņā.
Alkohola smakas klatesamība gan tur regulāri sastopama. Sevišķi no dāmas pie kases.
Laikam jau tur tā drīkst. Par attieksmi -baigi negatīvo neesmu izjutis bet nekas super jauks arī nav. Neitrāla. Kautgan manuprāt vienīgais veikals Liepājā ,kur ir izvēle attiecībā uz mēbelēm. Tik jāzin ko pirkt lai kalpotu un ko pirkt smukumam.

G ggggggggg 02.11.2016

Man patīk šitie sūdzību autori, kuri vēlāk savas sūdzības komentē tā, itkā komentētu cits cilvēks:D Draudziņ, aizmirsi lietotājvārdu nomainīt?:D

K Klok 02.11.2016

Vājprāts kā var tā strādāt fantāzija?

I izmeklētājs 03.11.2016

Ārprāts!!! Man visas mēbeles ir tur pirktas. Kur var šādas muļķības rakstīt? Tak *zirgam* skaidrs kad šis raksts ir nosapņots un uzrakstīts.