www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles gribat atteikties no preces? NESANAKS!!!

Optimus Mēbeles - gribat atteikties no preces? NESANAKS!!!

Labdien!šausmīga attieksme pret klientiem!Pasūtījam mebeles majas virtuvei, kad prece bija atbraukusi visu nopirkam un aizvedam majās. Sanaca tā kā 1 prece mums nedereja pec izmera. Mes viņu pat neizpakojam, aizbraucam uz veikalu gribejma apmainit uz citu preci, mums piedāvāja uzrakstit atteikumu, mes to uzrakstījam. Veikala direktore(?) pateica ka atbildi vajadzes gaidit 1-1.5 nedeļas, nekādu problemu, gaidam.Viņa pateica kā lems vai mainit mums preci vai ne, bet pašu preci viņi pie sevis nepieņema, tā visu laiku bija pie mums. Pec 1.5 atnāk atbilde kā mums ir atteikts, jo nav iemesla preču maiņai.Pazvanīju uz klientu atbalstu kur man iedeva numuru uz kuru vajag zvanīt tados gadijumoj, un pateica kā man tur atbildes Laura (Lana? Lera? Laima? tiešam neatceros). Kundze ne ļoti patikamā toni atbildēja kā ja kaut kas nepatik varat gresties pie PTAC, ko es jau izdarīju.Luk tāda nepatikama pieredze man bija ar šo veikalu.Domaju kā teikt kā es tur vairs neko nepirkšu nav nepiciešamības, kā arī Jums neiesaku.

E

S skaidryta 04.03.2015

mēs esam pirkuši mēbeles no šī veikala, varu pateikt vienu- kvalitāte ļoti zema!!! mēs ar no viņiem neko vairs nepirksim!!!

Ventilators 05.03.2015

Es esmu pircis vairākkārtīgi... nu pa lielam ir ok. Neteikšu ka uberkruta kvalitāte, taču mēbele labi izskatās un vēl neplīst. Tāpat kā daudziem citiem no polijas nāk iekšā..

Gribēju vienu dienu pasūtīt uz vietas veikalā.. man pateica, lai dodos mājās un pērku internetā :) Patīk, ka lielākoties mantas var apskatīt pirms pasūta.. protams, tās kuras izliktas.

Ar atgriešanu varētu būt tāda problēma, bet vienīgais uz ko piespiedu darbiniekus ir parakstīt papīru, ar apliecinājumu, kad prece ir tā kas norādīta mājas lapā ar pilnu komplektāciju. Ja negribēja parakstīties pateicu lai izpako preci un pārskatīsim saturu. Ne jau man mājās tas būtu jādara..
Kad tas ir.. maksāju..

Iesaku uzmanīties visās mēbeļu tirdzniecības vietās uz pasūtījumu veikt mēbeļu komplektus. Katra daļa var atnāk uz savas paletes un pat atšķirties piegādes termiņi... Tad viss grūtāk naudu būs dabūt atpakaļ.

Viss nāk no Polijas.. a jūs sakāt Ķīna tālu..