www.sudzibas.lv OptiMaskPro - masāžas ierīce acīm Akli neuzticieties atsauksmēm internetā

OptiMaskPro - masāžas ierīce acīm - Akli neuzticieties atsauksmēm internetā

Facebook(ā) pamanīju reklāmu tā saucamajai magnētiskās akupunktūras masāžas ierīcei acīm OptiMaskPro. Protams, tas viss izskanēja ļoti vilinoši. Un arī atsauksmes it kā no OptiMaskPro acīm lietotājiem starpnieku mājaslapā kaudžu kaudzēm ievietotas pozitīvas.

Tā kā esmu pazīstams ar interneta mārketinga trikiem, tad sadomāju uzmeklēt vairāk informācijas par OptiMaskPro masāžas ierīci acīm. Ilgi nebija jāmeklē - tā ir viena no partnermārketinga programmām, kura šo OptiMaskPro produktu redzei izplata.

Tas varbūt pat nekas slikts nebūtu, tikai diemžēl kārtējo reizi nācās pārliecināties, ka tas ir viens no agresīvā kaktu mārketinga produktiem - atsauksmes, kuras it kā ir atstājuši OptiMaskPro lietotāji, tur tiek mākslīgi ģenerētas. Lūk, pielikumā bilde salīdzinājumam: vienas un tās pašas neskaitāmas sejas 100% parādās citu valstu mājaslapās ar atsauksmēm par OptiMaskPro zem cita vārda un uzvārda

D

A Aleksandr Purins 08.06.2016

Diemžēl man nācās pārliecināties par to pašam. Ierīce pilnīgs krāms. Kopš februāra mēģinu tikt atpakaļ pie savas naudas (38 euro). Pēdējā atbilde no pārstāvjiem bija maijā, tagad pilnīga ignorēšana. Lūdzu neuzķerieties.

S Sanita Āva 23.01.2017

Kā Jūs panācāt, ka viņi Jums solīja atgriezt naudu? Un kur ir jāatgriež prece?

N Nav-svarīgi 19.10.2016

Autor, paldies, ka izveidoji OptiMaskPro atsauksmi, tagad vismaz Google meklētajā par OptiMaskPro parādās pirmajā vietā. Arī esmu digitālā mārketinga spečuks + redze man ir ļoti sensitīvs temats, tādēļ centīšos darīt, cik varu, lai cilvēki neuzķerās uz muļķībām, ko raksta partnermārketinga programmas biedri vai pat paši izplatītāji.

Reklāmā parādījās lapa, kurā stāstīja, ka ar OptiMaskPro var atgūt gandrīz ideālu redzi, kas visticamāk ir pēdējās muļķības, ja vēl stāstītu par to, ka tā ir kaut kāda masāžas ierīce acīm tad vēl ok, bet ta kā reklamē to kā veidu, kas uzlabos redzi, esmu uzcepies.

Pārējiem, kas uzgāja šo preci internetā caur reklāmu vai kādā citā veidā- ESAT UZMANĪGI. Varbūt šai ierīcei ir kāds labums (par kuru es šaubos), tādēļ labāk pakonsultējaties ar speciālistiem pirms to iegādājaties par 40€. Ja OptiMaskPro ierīce tiešām palīdz atgūt redzi, tad šie speciālisti noteikti to varēs apstiprināt.

D džoja 10.11.2016

Žēl,ka neizlasīju šo ātrāk,pirms iegādājos šo ierīci,kura atnāca vēl ar defektu-viens no magnētiem izkritis.
Rakstu uz viņu e-pastu...bezcers,nekādas atbildes!Nepērciet šo ierīci...silti iesaku visiem,jo tā ir krāpnieku internetlapa ar vieglu peļņu.

P pīlādzis9 19.11.2016

PILNĪGI GARĀM!
Neuzķerieties, nedarbojas ne ar baterijām, ne no strāvas avota!
Netērējiet naudu, nervus un laiku!
Krāms ir un paliek krāms!