www.sudzibas.lv Online Casino Melns un Sarkans

Online Casino - Melns un Sarkans

Cilvēki nespēlejat to interneta kazino! Tā lieta nedarbojas...un tgd viņi ir izdomājuši jaunu shēmu ,kā atņemt Jums naudiņu..piemēram ja jūs iemaksājat 39 eur viņi Jums dod bonusu 100% apmerā no Jūsu summas,tā tad tas ir 39 +39
bet viņi vēl sareizina Jusu summu ar 30,tā tad (39+39)*30= lūk šī summa Jums ir jāliek tā teikt likmēs ,lai sasniegtu wagering requirement...līdz ko tas ir sasniegts,tā drīkstat visu savu laimēto naudu pārskaitīt uz savu kontu...
Tas vēl nav viss....man šis likās viegli izdarāms,un sākumā tas izskatījās fantastiski viegli...jo es vinnēju 400eur,turpināju spēlēt,lai sasniegtu to limitu...taču liku neizkrišanas gadījumā ir jādubulto likme.
Tad nu es liku 1,2,4,8,16,32,64,128...un turpināja krist pretējā krasa...līdz ar to naudiņa izkūpēja gaisā :D
Esat uzmanīgi,labāk domājat,kā pelnīt godīgi! Visas tās muļķības ,kuras raksta tas džeks ,par dzīvokli Vecrīgā un ceļojumu apkārt pasaulei ir muļķības....un protams visi negatīvi omentāri ,kurus esmu atstājis šajās mājaslapās kā piemēram pelninaudu.com pelnīt24.lv ir dzēsti :D

Z

A aramiss 28.07.2014

Pilnīgi piekrītu, galvenais, ka tam ākstam, kurš tur tajā portālā www.pelninaudu reklamē šo krāpšanu, nav nekādu argumentu, lai atspēkotu teikto par to, ka tā ir krāpšana...ha ha ha un vēl labākais ir tas, ka visi tie "pozitīvo" komentāru izteicēji ir viltus cilvēki, jo katru pārbaudot iedzīvotāju reģistrā atklājām, ka tādu cilvēku nemaz nav!!! ha ha ha labs krāpšanas veids!!!

R roko13 13.08.2014

čukčas, viņš ar to pelni naudu mājaslapu ganjau pelna uz saites apmeklējumiem, baneriem, reklāmām. Ar to arī pietiek. (nezinu vai ir tur tas, vai nav, apmeklēt netaisos)
+ ja jūs reģistrējaties kā viņa referālis, un iemaksājat naudiņu, viņš noteikti saņem par to bonusu, neko nozīmīgu, ganjau kādus 5-10% no jūsu iemaksas.