www.sudzibas.lv Online Casino Neticiet brīnumiem ko te sola

Online Casino - Neticiet brīnumiem ko te sola

Sveiki visiem!
Neticiet un neuzķeraties www.nopelni24.lv vai www.pelnit24.lv.
Tā ir kazino reklāma, kas pievilina klientus un negodīgā veidā izkrāpj naudu no cilvēkiem.
Sistēma melns un sarkans ruletē reāli darbojās, tikai online kazino parūpējās, lai Tu visu zaudē, ko esi ieguldījis un vinnējis sākotnējā posmā.
Arī es spēlēju un kad biju jau vinnējusi 1400.-USD sākās vienas krāsas līnija un minūtes laikā, biju visu zaudējusi. To, ka online kazino regulē ruletes krāsas var redzēt, jo nospiežot "spin" bumbiņa neuzsāk riņķošanu, bet iepauzē. Tad es pamainīju taktiku un liku pāra vai nepāra un atkal līdzīga situācija - pēc "spin" nospiešanas bumbiņa iepauzē. Tas nozīmē, ka online kazino TUR otrpus ekrāna :) kāds regulē!!! Tas ir loģiski, tikai tādus kaut kādus Maltā reģistrētus uzņēmumus neviens nekontrolē un man pat grūti iedomāties, kur varētu sūdzēties par šiem gadījumiem.

Nekādā gadījumā nespēlējiet Kazino Europa (http://www.europacasino.com/), Winner Casino (http://www.casinobellini.com/), Casino Tropez (http://www.casinotropez.com/), Titan Casino (http://www.titancasino.com/), Red Casino (http://www.vegasred.com/).
Ieguldot 200.- USD, kazino iedod 100.- USD bonusu. Kad spēlētājs jau kaut ko ir vinnējis un grib izņemt naudu un NEKĀ!!! Kāpēc - spēlētājam esot jāspēlē līdz 3600.- USD un nevis ruletē, bet spēļu automātos un tikai tad, kad vinnests būs virs 3600.- USD - spēlētājs varēs spiest podziņu IZMAKSĀT!!!

Hello everyone!
Do not believe www.nopelni24.lv or www.pelnit24.lv.
It is casino advertising, attracting customers and unfairly defrauds money from people.
The system black and red roulette actually works, only the online casino provides that you lose.
Do not play Casino Europa (http://www.europacasino.com/), Winner Casino (http://www.casinobellini.com/), Casino Tropez (http://www.casinotropez.com/), Titan Casino (http://www.titancasino.com/), Red Casino (http://www.vegasred.com/).
If you invest 200.- USD the casino gives 100 .- USD bonus. When a player won and wants to withdraw his money – casino says – NO!!! You must play till your win will be 3600.- USD and not roulette, but slot machines.

P

L Leons 20.04.2011

Par tiem 3600 apgrozīšanu - tev bija cītīgāk jāizlasa noteikumus, jo pirms reģistrējies šajos kazino, tu pati viņus akceptēji.. Par pašu sistēmu - protams, ka ar šo tu ilgi nebūtu pelnījusi.. ar to pelna šīs (nopelni24.lv) mājas lapeles taisītāji, jo no tavas ieguldītās un apgrozītās summas viņiem tiek savi %) un paši majas lapas veidotāji šo sistēmu neizmanto. Viegla nauda internetā nepastāv!! - ja vēlies pelnīt šajā jomā, tad būs jāiegulda liels darbs, laiks un zināšanas..

K kliente 20.04.2011

Ak vai tas ir briesmigi, ka cilveki cer vinnet naudinju no kaut kada kompjutera, varu ieteikt spelet ar online dealeriem no siem pasiem kazino, tik nezinu vai var pieregistreties no Latvijas, bet gan jau kads hakeritis mak nomainit IP adresi un tad jau var spelet, tas viss notiek tiesaja translacija un tur 100% nav nekadas krapsanas, ja negribat iet uz realu kazino tad izmantojiet vismaz dilerus caur web kameram baet tikai nespelejiet tos sviestus ar kompisiem tur tak viss jau ir aprekinats :) varat ieiet playetech majaslapa un palasit ka darbojas online dealers tur ari ir demo video, esmu spelejusi(nomainot IP) un viss ir super ja rodas kadas problemas, sistema uzkaras vai kaut ka savadak tad nauda vienmer tiek ieskaitita atpakal :)

Z zeks 20.04.2011

Piekrītu, ka sistēma sarkans melns darbojas. Ļoti būtiski atšķiras spēle Demo versijā un reālajā . Reālajā tiešām vienas krāsas ir izkritušas, man vismaz tā bija, 14 reizes pēc kārtas. Nu tad parēķiniet ar, teiksim 50$ cik ilgi noturēsies .Tur tiešām kāds visu regulē. Un atsakaties uzreiz no visiem bonusiem. Bet vispār tas jau nav domāts lai Tu pelnītu.

H ha 20.04.2011

Ir tā ka online casino pie live dealers var aptuveni izrēķināt kāds būs nakosais skaitlis vai krasa, jo online dileri nav profesionali dileri, un ir jamegina spelet ar savu dileri jo ja vinjam krit sarkanie tad kritis visu laiku gandriz reti izkritis melnais, jo griez aptuveni ar vienu speku un no izkritusa skaitla, ieejiet youtube un iecekojiet ka var vinnet, tur ir pamaciba un isteniba loti labi darbojas, ja gribi pelnit tad obligati ir jabut ka min, 1k tad var sakt pelnit jo visu laiku likme ir jadubulto piemeram ja vienu reizi vinne un nakamaja reize ir jadubulto lai neko nezaudetu bet ja visu laiku spele pa vienu likmi tad ir ta ka vienreiz vinne un tad zaude un ta visu laiku tad sanak ka tu esi pa nullem vai ari zaude visu savu naudinju, ta pat tas ari ir ar blackjacku ja zaude tad nakama likme jadubulto bet tam visam ir nepieciesams labs pamatkapitals lai var pelnit, pati ari stradaju par dileri un zinu ka daudzi cilveki uz to vien dzivo tas ir vinju darbs kazino pelna uz losisiem kas atnak ar savam 5k un visas pakash un tadu ir loti daudz tachu tie kas mak spelet tie brauka ar lexusiem, tur ir liela matematika un ilgi jamacas rulete uzradas hot un cold numbers kas ir biezak vai retak izkritusie skaitli nu vot pec tiem ari jaskatas un jaraksta kaut vai uz lapinjas pec kura skaitla kurs dilers biezak uzmet nakamo skaitli un tad jacensas ar to dileri spelet.:) nopietni, ieejiet youtube un uzrakstiet how to win roulete tur loti daudz video un reali video kur parada ka var vinnet katram tikai sava strategija :)

H ha 20.04.2011

tas izskatas aptuveni sadi

X xerox1989 12.05.2011

Nu varu teikt ka taisniiba ir par siem kazino tacu es retu reizi uzspeeleeju betsafe.com... arii it kaa ir vienas kraasas striipa, bet es piemeeram sajaa situaacijaa daru saadi - ja 4x izkriit viena kraas automaatiski paareju un saaku likt vienu likmi uz melno, otru uz sarkano, vienu uz melno, otru uz sarkano. cik esmu speeleejis ir daudz efektiivaak... ik pa laikam izcelu kaadus 50ls aaraa... bet nav obligaati jaaspeelee rulete... uz dubultosanas metodi var speeleet arii teiksim blackjack... pats ariii to daru. leenaak iet nekaa ruletee bet nu es domaaju ka daudz reizu drosaak :)

K klusais 17.05.2011

nju jā, komentāri ir visādi.. Par sistēmu sarkans un melns viss ir oki, vina strādā un cik saprotu viņu arī atļauj izmantot onlaina kazītī, bet ir viens bet ko parasti daudzi neaizdomājas un ko es pagaidām esmu atklājis, , ... sistēma strādā, BET.. pie spēlas ar limitētu likmi es negaidu kad tad beidzot nomainīsies krāsa, jo es jau pēc 3 vai 4 reizes kad atkartojas tā pati krāsa manu uz otru krāsu ar min likmi, tā spēlējot ir 2x lēnāk bet 4x drošāk, neka tupa gaidīt nākamo krāsas lauciņu jo likmes būs jau sasniegusas maximumu un zaudēšana noties ar 100x lielāku ātrumu.. Vēl ko der atcerēties, ko arī krievi saka pa šo spēles principu, nevar spēlēt ilgāk pa 10-max 15 min, un ja esi ienācis ar 100eur tad kad vinēji + 100 japazūd no kazīša un jāieiet pa jaunu un jaizņem naudu... tad viss ir oki... jo spēlēt pēc tās metodes (tupa izmantojot to ) ir 100% garantija pa zaudēšanu.. un tas LV ko te reklame ir fufelis jo paši spēlē demo versija...

E Einars 21.06.2011

T ToEinars 21.06.2011

Vārds "lohotrons" tev neko neizsaka?

U uzmestais 12.07.2011

Šāda bija Casino atbilde pēc manas uzrakstītās sūdzības par krāpniecību! Pelnit24 ir FUFELIS par ko pārliecinājos uz savas ādas, ūk vinu attaisnojums;Здравствуйте Райтис,

Пожалуйста учтите, что компания Playtech использует Генератор Случайных Чисел (ГСЧ), механизм которого гарантирует честность игр в казино. ГСЧ генерирует последовательност чисел, которые соответствуют разновидным результатам всех игр. Никто не может предвычислять следующее число в последовательности, без значения сколько числ вышли перед тем. Казино никогда не использует пристрастный ГСЧ по простой причине, что он может использоваться против казино если кто-нибудь может предсказать результат. Результат Генератора не может каким бы то ни было образом модифицирован или предсказан и результат игр основан на удачу или технику игры. Наше казино использует специальный механизм ГСЧ. Только если играете в режиме практики, т.е. в режиме оффлайн, случайные числа будут сгенерированны от программного обеспечения казино. Результаты игр исходящие из ГСЧ не зависят от игрока. Генератор работает на целую систему казино. Общее количество выплат выигрышей служит признаком, что результаты игры полностью согласованны с теоритическим процентным соотношением выплат в играх.

Также, невозможно выдавать статистическую информацию, основанную только на несколько сотен раздачей. Весьма то же самое будет, если подбросите монету 10 раз и сделаете заключение, основаннoe на результат, что орел (или решка) выпадает чаще.

Наши устройства ГСЧ проходят аудиторские проверки, необходимые для подтверждения, что они постоянно функционируют нормально.

В таком случае, учитывая вышеупомянутое, ГСЧ-система не учитывает, даже можно сказать — не интересуется вообще, что все предшествующие результаты в рулетке, были, например, 17 черное или 1 красное. Попадение шарика всегда случайное и под случайным мы имеем ввиду точно то, что ГСЧ не принимает во внимание предшествующий результат.

Если у Вас какие-нибудь вопросы обращайтесь к нам. Всегда будем рады помочь.

С уважением:
Инна Кузнецова
Служба поддержки

Надеемся скоро увидеть Вас в нашем казино!

Murgs blins...

V Valters 24.10.2011

Man jau sen likās, kautkas te nav tīrs. Taču interneta vidē tomēr var labi nopelnīt. Taču tur nav tik grūti. Veido pats savu reālu pakalpojumu lapu, izveido ar banklink funkciju, un tad gan nāk naudiņa. Vienīgās izmaksas ir Web.Hosting un nodokļi.

N Neticiigais 03.11.2011

Tatad, salasijos tos smukos sludinajumus, atsauksmes seit.. pameginaju...
Ko izdariju- ATTEICOS NO VISIEM BONUSIEM, ar bonusiem vinji jaaj tautu.. un baazh naudu kabataa.
Saksim ar to ka pilniba piekritu rakstitajam. Bet, sistema strada... Instaleju, pievienoju swedbankas karti un ieskaitiju 50 Eur valutaa.. nu nozheeloju to naudinju lai vareetu pectam pachiikstet(esmu Latvietis ;>)
Rezultaataa no 50 eur tiku lidz 160 eur. paklausiju ko te teica - apstajos! uzspiedu withdraw requirest uz karti ar 100EUR. nu savadiju info un aiziet, pending... nu neko... nespeleju... gaidiju naudinju.. pagaja nedela-nekaa. biju atmetis ceribu-kr4 uzmeta. pagaja vel nedela un skatos ka nauda kontaa- sapriecaajos, sev saku- davj veel, speeleejam tik... nu tad saakaas "auzas"... No palikusajiem 60Eur uzsitu ar to pasu metodi lidz 560Eur, rokas jau berzeeju...nupat buus lielaa nauda, dubultoju VISMAZ 20 reizes, krasas neparlec. nu neparlec un viss. dazu min laika man konta bija(online) 14 Eur. Tad naacu pie sajeegas-viniem nepatik, ka TU vinnee... Tatad secinajums- sistema strada, naudu dabut var(sobrid esmu iznemis jau 3x mazas summas), principaa ir jadara taa.. neaizrauties... dabuu kvai tos pasus 40-50 eur plusaa. nem aaraa. es ta tagad tikai daru. nedrigst nekada gadijuma spelet ar lielam summaam..

kopsavilkumaa- dabut naudu var, bet skaidri redzams ka tavs liktenis online casino tiek regulets.. ja kadam vajag, varu pastastit sikak ka es tagad daru.. raksti uz [slēpt]@one.lv, Rigaa arii varam saskrieties, izstastisu savu staastu siikaak.
varu nosutit konta izraksta printscreen ka tas viss izskataas. Paldies! esiet uzmanigi, miljie Latviesi, neklausat nekad uz tam adresem kur cilveks taisa fake komentus un raksta, ka menesii nopelnisiet tur sazin kaadas kosmiskas summas-fufelis. Visu labu!, Elvijs

K KasparsŪdris 04.11.2011

Jā, taisnība, uz mazām summām viss izdodas un Europa Casino tiešām maksā (nezinu par citiem) Arī biju viens no ''muļķiem'' kas uzķērās uz tās mājaslapas, pārbaudīju, sistēma melns/sarkans gāja, bet kā jau Elvijs te minēja, kāds tavu likteni tomēr regulē ar lielām summām.. Neiesaku pelnīt ar šo veidu. Šo kazīti labāk izmantot, lai brīvajā laikā varētu ''paspēlēties'' nevis uztvert to kā pelnīšanas veidu, tad arī viss izdosies un kabatas naudu varēsiet dabūt :)) Visu labu!

J JānisAndersons 05.11.2011

Sanāca man arī apdedzināties uz šo martingeilu, pat no 100 eur knapi 15 dabūju klāt kā sākās vienas krāsas strīpa ka izslaucīja manu kontu sausu, tā kā teikšu ka šis ir tikai lohatrons, draugiem.lv pārāk bieži viņi reklamējas, bet tādiem vajag dot banu!

I Intars 07.11.2011

Pārtrauciet spēlēt spēlītes - labāk ejiet uz darbu!!!

J Jānis 21.12.2011

Es arī gandrīz uzrāvos, kad izlasiju visus komentārus un tad uzrakstiju savu komentāru, bet kad nakamaja diena vēru vaļā tur vairs neviena mana komentāra nebija.. tad vēlreiz ierakstiju vārdu-sfsaf un e-pastu-asfsfdsf un tāpat pievienoja manu komentaru LOL tad es sapratu ka tur nav kas tīrs. tad arī atradu šitos komentārus un lasot esmu šokā jo viss likās tik ticams un īsts jo stratēģija stradāja...
tiešām labāk meklējiet darbu un neizmet 50 eiro lieki ;)

p.s - labi ka man neļāva ieskaitīt naudu tur!

K kasparsveiss 20.01.2012

es piekritu, ka tas ir marketinga krapsana, un kas to reklame, tie izpelnas savus procentus, piekritu ka daziem palaimejas bet galu gala ta ir krapsana un paliks krapsana ...es to uzsavas adas izbaudiju ...
bet padomajiet logiski, kurs dilers cel biznesu lai paliktu minusos...??????????????????

_ _janka_ 27.01.2012

Nevajag nekādas konspirācijas par kādu, kas maina krāsas vajadzīgajā brīdī. Rulete ir balstīta uz tīru matemātiku- statistiku un lai kādu stratēģiju pielietotu, tendence būs viena - nopelnīs kazino.
1. Nejaušībās nenotiek tā kā to iedomājas vairums cilvēku S M S MM SS MM S, paņemiet monētu un uzmetiet 100x un pierakstiet, redzēsiet, ka veidojas garas virknes no vienas krāsas (ģērbonis / cipars) SS M SSSS MMM SSSSSSSSS M SS MMMMM S. Tā nav krāpšana, bet nejaušību daba, ka viena krāsa uzkrīt 5 14 25 vai vairāk reizes pēc kārtas!
2. Ar visu to, ka "nejaušības" nāk virknēs, tendence ir viena: apskatot ilgāku laika periodu sarkanie un melnie izkrīt vienādā skaitā. Tāpēc iespēja noplenīt tiecas uz 0. Bet neaizmirstam, ka 0 lauciņš nav ne sarkans ne melns, līdz ar to, pienāks brīdis, kad noteikti zaudēsi un kazino nopelnīs savu daļu.
3. Tomēr primārais naudas pelnīšanas punkts ir cits - tas par kuru runāju sākumā, ka nejaušības nāk virknēs, un divkāršojot likmi ātri vien nonākam līdz momentam, kad aptrūkstas nauda vai ir sasniegs kazino galda likmes limits. Atceramies, 10 reizes pēc kārtas nav brīnums, tā ir normāla parādība, šādā ikdienas gadījumā likmes būs 1-2-4-8-16-32-64-128-256-512... kas notiek pie 15 vai 20 reizēm domāju nav jārēķina.
4. Sarkans melns stratēģijas reklamētāji, saņem naudu no katra ko piesaistījuši konkrētajam, it kā nejauši ieteiktajam, kazino. Protams visus negatīvos komentārus lapu uzturētāji dzēš, jeb precīzāk izdoma paši savus pozitīvos komentārus un publicē tikai tos.
Te var atrast rules simulatoru konkrētajai sistēmai un pavērot, kas notiek pēc 10000 greizieniem http://roulette-simulator.info/en/martingale-simulator noteikti būsiet mīnusos

Rulete un visas pārējās azartspēles ir rotaļāšanās ar veiksmi matemātikas un stastikas ietvaros, kur VIENMĒR nopelna kazino un maza daļa tiek kādam veiksmīgajam (1:1000000...)

J jjurgis 30.08.2012

Šis var strādāt un arī nē.
Spēlēju, tiku līdz 70 Eiro un visu paspēlēju.

R Roljka 07.10.2012

Ir viens veids kā var pelnīt azartspēles. Pats esmu jau nopelnījis sev mašīnu un vēl citus labumus, bet nav tā, ka to visu izdaru 1 dienas laikā. Mēnesī apmēram 300 Ls var dabūt.

Varat arī izmēģināt savu veiksmi kazino, izmantojot bezdepozītu bonusus.