www.sudzibas.lv Omniva Pienākumu neizpilde, klientu māldināšana

Omniva - Pienākumu neizpilde, klientu māldināšana

Bezatbildīgas omnivas darbinieku rīcības dēļ sūtījums uz ārzemēm netika nogādāts.
Omnivai bija samaksāts 24,88 euro, kur ir solīts līdz 7 dienu laikā sūtījums tīks nogādāts saņēmējam.
Kā omniva izpildīja solīto? Sākotnēji latvijas omnivas šķīrošanas centra darbinieku kļūdas dēļ paka bija aizsūtīta uz lietuvu. No lietuvas - atpakaļ uz latviju. Trīs dienas pazaudētas.
Tad no latvijas uz īgaunīju. Bet arī tur strādā professionāli, kuri aizsūtīja paku ne tālāk - uz galamerķi, uz vāciju, bet atpakaļ uz latviju.
Rezultāta, 6 dienu laika paka vazājās no viena valsts uz otru, ar kādu pamatojumu? - nekādu!
Atbilde no lietuvas omnivas klientu servisa bija gaidama - latvijas puses kļuda. Atbilde no īgaunījas tā arī nebija saņemta.
Nācas izmantot expresspasta pakalpojumus, lai nogādātu preci saņēmējam.

Sakara ar klientu māldīšanu un savu pienākumu neizpildi, omnivai nekāvējoties, bija iesniega sūdzība un iesniegums ar prasību atgriezt par pakalpojumu samaksāto naudu.
Kopš tā ir pagājušas 6 dienas, atblides nav, nauda arī nav atgriezta.

06.02.2019

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 06.02.2019

Sveiki!

Saprotam Jūsu satraukumu un vilšanos. Izskatās, ka notikusi cilvēciskā kļūda šķirošanā, par ko mēs no sirds atvainojamies, un atzīstam savu vainu.
Kompensācija tiek veikta septiņu dienu laikā no iesnieguma iesniegšanas dienas.

Ar cieņu, Omniva

T

Pacco_al 06.02.2019

Omiva mīl pagarināt laiku no reizes uz reizi. Viņi lūk veic padziļinātu izmeklēšanu. Un rakstīt "saldenas" vēstules arī viņi prot, bet darbu izdarīt un atbildību pēc tam uzņemties, ne visai.

Pacco_al 06.02.2019

"Tas noteikti nav tas pakalpojums, ko Omniva SIA vēlās sniegt saviem klientiem. Vēlreiz Jums atvainojamies par rasušos situāciju."
Un tā no vēstules vēstule. Tak var būt sākat beidzot sniegt tos pakalpojumus, kurus jūs vēlaties?!