www.sudzibas.lv Omniva Krāpšana!

Omniva - Krāpšana!

Tiek nozaudeta paciņa un nedod nekādu ziņu par tās atrašanās vietu. Omnivas mājaslapā sūtījums ir apturēts, nekas nenotiek, it kā tehnisku iemeslu dēļ, kāds tur tehnisks iemesls, Omnivas cilvēki vienkārši negrib kustināt savu pakaļu un strādāt! Ir jārisina problēmas nevis jāatbild ka tā tiek risināta. Praktiski neiespējami sazvanīt. Paciņu gaidu jau nedēļu un nekādas kustības, nekas nenotiek! Kā vispār tā var strādāt, uzticējos omnivas pakalpojumiem, bet še ku reku paciņa netiek piegādāta! Nav jau runa par kaut ko nevērtīgu, paciņas vērtība bija 350€. Esmu galīgi neapmierināta, grasos pat doties uz policiju, jo citu risinājumu neredzu, varbūt japazvana uz bez tabu lai patramda viņus un parāda kāda ir šī kompānija!

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 14.02.2019

Sveiki!

No sirds atvainojamies Jums par sagādātājām neērtībām.
Mums ir žēl, ka Jūsu sūtījuma atrašanas vietu nevar konstatēt. Šadās situācijās informācija tiek nodota atbildīgajam departamentam un ja trīs darba dienu laikā netiek precizēta sūtījuma atrašanas vieta, mēs informējam klientu par nepieciešamību aizpildīt iesniegumu par piegādes kvalitāti, kurš tiek izskatīts un mēs sniedzam atgriezēnisko saiti klientam.
Lai saņemt precizāku informāciju par Jūsu sūtījumu, droši sazinājaties ar klientu atvbalsta centru, zvanot uz 27042424 vai rakstot e-pastu uz [email protected].
Vēlreiz atvainojamies Jums par radušos situāciju.

Ar cieņu, Omniva