Oļesja Jakovļeva - Krāpšana

Nekad neuzticaties šīm cilvēkam un nekad neaizdodiet viņai naudu, jo atpakaļ to nedabūsiet. Ir zināmi jau vairāki cilvēki, kam viņa ir parādā un ir arī doma rakstīt kolektīvo iesniegumu policijā.Bet ja kāds no "paziņām" grib viņu atrast un aprunāties ar viņu, tad atrast viņu var Ogrē, Mālkalnes prospektā 5-42Oļesja Jakovļeva180488-11036tel. 20359462

N Nav bēdu. 25.04.2015

@RRRRRRrrrrrr vienalga, kas Tu esi Tu vecīt esi pretīgs melis, kaut Tev nahren zobus kāds izsistu.
Kāda velna pēc, vel izdomāt tādu huiņu?

Eseseseseseseses 25.04.2015

labaak pieturieties pie kolektiivaa iesnieguma rakstiisanas policijaa, jo izliekot siis te Olesjas personas datus publiskaa videe, tu pats/-i esi parkapis likumu...

G gitinjabeerzinjaa 25.04.2015

kaarteejaa 20+ zaglene

N Nav bēdu. 25.04.2015

Cilvēki mīļie, tas mūdzis ir vienkārši izdomājis šo stulbo pasaku, plus Sudzibas.lv nemaz netaisās šo dzest, kaut arī ir izplatīti personas dati, Viņa pilnīgi neko nav nodarījusi, blefs, blefs, blefs.
Sudzibas.lv, ir mēsls kur administrātori ir pilnīgi Tupi nenobrieduši mazi puišeļi.

V VladIat 25.04.2015

pareizi ari dara, ka neko nedzesh
ahaha bleg

R RRrrrrrrrrr 31.05.2015

RRrrrrrrr
Konflikts izsmelts!

N Nav bēdu. 21.09.2015

visiem interesē, kas ir tā nabaga apkrāptā meitene, Meitene draugos figurē zem vārda Lesja Novožilova, 27gadi bildēs redzama ar meitenīti, ieejot saitā http://ok.ru/profile/460155370367, profils izveidots pasen 2011g. tur ši pati meietne figurē kā Lesja Jakovļeva, caurskatot bildes redzema gan bildēs ar docenka, gan moj sinocek, gan vēl mazu ķiparu bildes. Dažas bildes dublējas ar draugiem.lv tātad var pieņemt, ka tā ir viena un tā pati persona. Pameklējot caur māti googli varam atrast tādu pašu sūdzību lapu dzimtās pilsērtas Ogre, http://www.ogrenet.lv/forums/pasudzeties/nek_pakalp/46421/, citāti ar laiku un datumu no ogrenet.
Sveiki, gribēju pabrīdināt tos, kas izīrē dzīvokļus. Uzmanieties no Oļesjas Jakovļevas. Viņa ir krāpniece.

piekrāptā, 2010-10-06 20:40:37
ja piekrapto interesē vēl citi piekraptie no šīs personas tad vari painteresēties policijā, 22 gados trīs berni, viens jau atņemts, , nu ko var gribēt, februārī tiesa par krapniecību, ta ka vel viens iesniegums tikai pasliktinas, ja bērnus nevis dzemdē bet vnk razo deļ pabalstiem, , atstaj vienus 1.10 men un otram tagad jau 10 men, auklee viens otru divana kastē, dzivoklis atnemts par īres nemaksašanu, tas ir dzīves stils kādu apkrapt, žēl to mazo

nu ko, 2011-01-10 15:10:36 nu tas ka viņa ar mati ir aferistes un zagles lai paliek uz viņu sirdsapziņas, tik zēl ka dzemdē bērnus un pa vienam pamet, , 22 gados jau trīs, viens jau adoptets, ja cilvēki pažēlo bernus, tas nenozīmē ka viņi ir japzog, un vēl tās runas ka ne diega galu svesu neņemtu, man tadi cilveki ir pretīgi, lai dievs ir vinu soģis

GUNTA, 2011-01-31 15:59:27

nu ja juus esatt tik lētticīgi, es neesmu vainīga, , uzdirst man visiem, un dzemdešu kaut 10 un darīšu ko gribēšu, , man ar gribas dzīvot siltumā un eiro remonta un ko ja man nav naudas, tad vismaz pa pāris menešiem iekartošos un dzīvošu forši

olesja, 2011-02-15 10:52:13

Kas par Olesju uzrakstija????????????????????? man ir uzradusies dvinju masa???? iepazisimies???????
Inta, Gunta..vai ka jus tur sauc...kaunaties... :D:D:D:D:D:D:D:D ja nerakstu es...tad sakat shadus meslus rakstit, ko atbaltitaju trukst lai jus pazelotu... ja vel reizs redzesu ka no mana vardo ko raksti... zinu kur tavs ipasums atrodas...tie ir draudi.SK...tad pieradi...ja kas tam notiek... juku jums dienu... ;) un ja, pastastiet ka gribejat izreikinaties ar maniem berniem, neviss ar mani... ko tad teiks...CILVEKI, jus esat nozhelojamas. ja esmu parada, bet nekad un neko neesu zagusi, apnicis shos meslus lasit. Seklas kucec.

koooooooooooooooooo!!!, 2011-02-17 13:58:40

un lai man piedot rupjumu svesi cilveki, ja naudas delj, ka saka apkrapu, izskrapu, un zagu bet policija neraksta zinojumu man parmet. Ejiet uz policiju, ja jusu pashu meli nebeigsies, es busu ta kas rakstis zinojumu, par apmelosanu, un neslavas celsanu... un mana privata dzive un mani berni Jus nemazs neskar. Sekojat sev lidzi nevis citiem apmazgajot kaulus. Gunta, ja esi tik pervekta, ka tev panesas slepties istaba, kad tava draudzene, manu mazu bernu kuram nebija 10.men izmest sala araaaaaa... man stastit talak... domaju cilvekiem butu interesanti, to butu paklausities, bet es neesu tu..un nevazasu tavu vardu un neturpinasu... summa nav liella un tuvakaja laika, noreikinashos, ja tev nebutu iebildumu pa dalam.

P.S, 2011-02-17 14:19:02

secinājumus izdariet paši, reizēm cilvēki mainās, maza varbūtība tomēr pieļauju, ka stāsts Divas Lotiņas reizēm nav pasakas vai izdomājums, bet vai tas attiecas uz šo gadījum?. Info iegūts legāli, visa informācija iegūta ierakstot vārdus Google meklētājā, ja šajos rakstos ir meli, vai fotogrāfijas ir safabricējums, lūgums vērsties pret šo saitu administratoriem, vai dzēst dubultos profilus

N Nav bēdu. 21.09.2015

Nejaush atradums

R Rrrrrrrrrrrrr 04.12.2015

Konflikts ne velna nav izsmelts.
Ir indormācija, ka šī sieviete ir piekrāpusi vairākus vīriešus caur 4sex.lv mājaslapu solot tiem intīmus sakarus.

R Rrrrrrrrrrrrr 04.12.2015

Konflikts pavisam nav izsmelts. Ir zināmi ap 10 cilvēki, no kuriem šī sieviete ir dažnedažādi "aizņemusies" naudu un atdot netaisās.

2Es Tevi atradīšu: varu tev iedot savus kontaktus ja vēlies.

N Nav bēdu. 08.07.2016

dod, kontaktus.

M M_Jankovska 12.12.2015

Raksta īpašnieku saprast nevar pilnīgi, mistiskie cilvēki pluss te raksta aizdeva citviet raksta izkrāpa! Jūs vispār jūtat atšķirību starp šiem vārdiem es ja! Tad jau es arī paņemjot banka aizdevumu esmu krāpniece, aizmuldejies! Un, ja viss mazs daļa no tā ko raksta viņš ir taisnība ko es šaubos, jo vienīgais kas vispār te raksta kaut ko :D
Es Tevi Atradīšu, ļoti atvainojos, bet es arī atradu par Jums soc rakstus par krapniecibu un vel jo, vairak Jūs esat šīs meitenes bijušais puisis, Jums ir kopīgs bebis! Viss vairāk pārsteidz tas, ka viņš ir zadzis un izkrapis no vairakiem cilvēkiem naudu, kur apliecina sūdzibas.lv un saikne fb.lv pie viņa raksta :D un dotajā brīdi Jūs abi viņu laistat ar samazgam, varbūt tā ir viena persona?!
Raksta īpašnieks interesantos saitos sēž, ja apvainojat meiteni ka, viņa solijās noreķināties ar Jums intīmā kontaktā!
Pilnīgi slims cilvēks pavadis savu ikdienu tur vel, jo vairāk aidodot svešiem cilvēkiem naudu par fizisku kontaktu :D Suņa murgi. Izsklausās vnk meitene laikam kādam spiedienu nav noņēmusi, ka solijās. Vai vispār solijas!!! Gan raksta īpašnieks neadekvats gan bijušais Jauna Gada zaglēns, abi labi prātu izkūkojuši :D varbūt meitene uzsturējusi to jaunekli, Jums naudu aizņēmās, prasat naudu Es Tevi Atradīšu. Lasot pēc info viss ticamāk. Jo, par meiteni neviena info nav vairs! Google neko neatradu!

M M.Jankovska 12.12.2015

Raksta īpašnieks aizmuldējies izskatās.
Sākuma aizdeva tad izkrapa! Kā, Tur īsti ir nesaprast mistiskie cilvēki klusē tikai viens viņš arī bļauj.
Tagad jau saitos kaut kādos griežās! Vispār, cik slimam jābūt lai dotu kādam naudu, saitos, ja tā ir taisnība :D
Vel, jo vairāk pret intīmu, ko itkā solija dot, bet neiedeva :D debili :D
Atvainojos, bet Es Tevi Atradīšu par Jums pilns soc ir apraksts kas Jūs esat!
Meitene ir Jūsu bijusi otra pusite un Jums ir kopīgs bebis!
sūdzibas.lv un fb.lv vietne par Jūsu negodīgām darbībam var atrast daudzas cilvēku sarakstes, es tikai brīnos Jūs vel leja sūdzības sarakste viņu aizstāvējāt raksta īpašniekam solijāt sadot pa muti :D laikam Oļesja beidza Jums dot naudu va kas notika.
Es lasu un brīnos. Cik zemu vīrieši nolaidušies.
Savos 56.gados šoks :D ko tikk nevar izlasīt vai atrast brīva laika :D tēviņi uzmetušies virsu.
Un ja izskrāpa naudu, ka raksta īpašnieks apliecina ko tad neraksta iesniegumu Policija?! Kur, problēma?! Suņa murgi.

N Nav bēdu. 07.06.2016

Šoka, moments. Par uzzinato, ja reiz aistavat, viņu, vai zinajat, ka viņai 5bērni ir atņemti un atrodas, bērnu namos?
Ogres bāriņtiesa, pateiks ne to vien.

M M.Jankovska 22.06.2016

Neviens viņu neaizstāv uzskatu, ka vīrietis kas bijis ar sievieti radījis ar viņu kopīgi bērnu un pats to ne audzina neko nevar sievietei pārmest. Ko Tu raksti un runā man vienalga, jo Tevi arī ne mazs tik labu un pūkainu nenosaukt. Ne man ne Tev ne arī kādam citam viņu sodīt. Vēl, jo vairāk runāt par bērniem soc, man jau liekas tikai amorāli ne nobriedis cilvēks mazs puika var te ko tādu rakstīt. Abižots puika. Kauns būtu. Bāriņtiesas pārstāvji zin, ka Tu apkārt sociālā vide aizskar bērnu tiesības runājot par tiem, aprunā, ķida svešu cilvēku privātumu!? Man jau liekas Tu pat nesajedz ko sociālā vide var rakstīt un ko ne. Palasot visu šo putru. Ko Jūs abi esat savarījuši abi uz galvu slimi. Ne Jūs Matīsa jaunskungs esat normāls ne arī meitene. Tāpēc pirms ko rakstat, skatāties uz sevi. Kā, redzu meitene neko neraksta te, tikai jūs varaties. Veiksmi pa dzīvi Jums tā noderēs.

N Nav bēdu. 07.06.2016

Otrs, Lesja beidz taisit, viltus profilus un rakstit šeit. M.Jankovska » Oļesja Jakovļeva, novožilova , osite. Un, kas tik vel neesi, sēdi savā 4sex.lv un turpini savu biznesu.

M M.Jankovska 16.06.2016

Parādus atdevi Matīs Sviķis :) vai tomēr turpini uz citu sieviešu rēķina dzīvot.

N Nav bēdu. 12.08.2016

Man viss ir visslabākajā kartībā. Jautājums vai Tu savus 5cus bērnus atguvi? Domāju, Ogres bāriņtiesa labprāt pastāstītu, kas Tu esi par briesmoni.
Kā Tu vispār guli naktīs?