Ogres Pašvaldības Policija - Netaisnība

Apnika man jau tas ta sauktas policijas darbs.it ipasi Ogre,protams ari kadi Latvijas likumi te pie vainas.Ir cilveks X.Vins ir sedejis.pec atbrivosanas turpinaja savu "darbu".zog un pat neslepj to.policija ir vairaku cilveku iesniegumi bet...vinam ar katru reizi piespriez vel bargako sodu-10st atstradat,50 st atstradat utt.logiski ka tagad kad vins aplaupa vel kadu parasti tas vinam pazistami cilveki vini jau neskrien policija jo tiem kas uz vinu rakstijusi vins ir izsitis logus,zobus un draudejis.bet policija neskatoties uz visu nesedina vinu cietuma un vins ar katru dienu klust vel bezkaunigak.laikam lidz bridim kad vins kadu nogalinas vinu bargi nesodis.PS.vins neuzbruk stipriem un aizsargatiem cilv.parsvari tie ir veci cilveki,iedzertkari,invalidi.

R