www.sudzibas.lv OBIS Artēziskais urbums

OBIS - Artēziskais urbums

SIA "OBIS" - veic arteziskos urbumus -ka maku ta mauju!!! Tur klat bez dokumentiem.Puisis Ainars atstaj labu iespaidu.Formalitates-ligums, kvitis-tas var pagaidit. Izurba dunas, dokumentu nav, bet man projekts uzrakstits.Nevaram laudis mes uzticeties cilvekiem uz varda.Lai dzivo papiri!!!

G

K Krafter 12.02.2010

Obis SIA Straadā šausmīgi, arī bij projekts un artēziskā urbuma ierikošana, projekta nodošana tika atlikta 3 reizes, papiirus nevar sakārtot, telefonus necelj, darba kvalitāte apšaubāma! LJOTI LJOTI NEIESAKU!!!

J Jānis8773 19.06.2020

Priekšnieks - Pēteris, ļoti neatsaucīgs un nelaipns cilvēks, attieksme pret cilvēkiem zem pašas kritikas. Atļaujas pacelt balsi un saukt klientus par stulbiem. Darba procesu negrib izskaidrot, itkā tas būtu kaut kas pašsaprotams. Neiesaku.

I Ilze Degle 10.08.2021

Pieteicu dziļurbumu jūnijā. Solīja atbraukt augustā. Tā ir pazuda. Uz telefona zvaniem neatbild.