www.sudzibas.lv Obesimed Forte Obesimed Forte reklāmas māns

Obesimed Forte - Obesimed Forte reklāmas māns

"Pamanīju Delfos atkal šo tablešu reklāmas http://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/reklamraksti/ka-pareizi-atbrivoties-no-lieka-svara.d?id=45178192 Un Vēlos Jūs brīdināt par Obesimed Forte tabletēm, iegādājos šīs tabletes aptiekā un par diezgan lielu summu jo jālieto 1-2 tabletes 3 reizes dienā, ilgam laikam nepietiks ar vienu iepakojumu. Pēc instrukcijas izlasīšanas sāku lietošanu un rezultāti ne pēc 2,3 dienām ne arī pēc nedēļas neparādījās izsalkums nesamazinājās un pēc kāda laika jau arī izdzēru pēdējo kapsulu, tā kā rezultātu nebija un vispār nekas nebija mainījies pārstāju tabletes lietot un tad sākās īstie pigori. Pārstājot tablešu lietošanu novēroju savā ķermenī un labsajūtā izmaiņas- bieži bija uzpūtieties un šķidrs vēders. Un novēroju bija maigi teikts, jo tik slikti jutos, ka pat uz darbu nevarēju doties. Pēc pāris dienām visas sliktās sajūtas beidzās it ka ne no kā, neko nebiju izmainījusi savā ikdienā. Uzskatu, ka tas bija reakcija ķermeni pēc kapsulu lietošanas pārtraukšanas. Pieredze bija atmiņā paliekoša un personīgi nevienam neieteiktu pamēģināt, tikai naudas izmešana un veselības sabojāšana. Un tas galīgi nav tā kā tiek reklamēts - dzer tabletes un jūties labi, svars pats par sevi kritīsies- izklausās jau kārdinoši bet rezultāts nekāds. "

K

L lotta1212 10.11.2014

Piekrītu, es ari viņus lietoju, man pumpas uz vēdera no viņam radās, uzreiz atteicos.

L ligga 12.11.2014

Arī piekrītu, lietošanas laikā vienīgi vairāk galva sāpēja nekā parasti un kad pārstāju, tad viss svars dubultā atnāca atpakaļ

O OZZO 12.11.2014

Šīs jau ir tās pašas, kas agrāk pārdevās zem nosaukuma Tievēšanas Forte, šīm te gan netrūkst "labo"atsauksmju, bet nu ko naomaija uz citu nosaukumu un haidā sākam visu biznesu no jauna, supper. Vispar šada tipa tabletes vajadzētu ar likumu aizliegt

A alisssss 22.11.2014

Piekrītu šīs ir veselību bojājošas svara nomešanas tabletes, man arī lietošanas laikā parādījās daudz mazas pumiņas vēdera apvidū. Ko lai saka veselība primajā vietā.

D daiga!! 25.11.2014

Paldies par atsauksmēm. Tieši sāku interesēties par šo notievināšanas metodi ar šīm tabetēm. Latviski diezgan maz atsaukmju bet meklejot jau anglu valodā krietni vairāk var atrast un arī tās atsaukmes neko labu nesaka

K karklina 01.12.2014

Jā googlē patiešām daudz atsauksmju

Vajadzētu aizliegt šo tablešu tirdzniecību. Nesaprotu kā tādas iestādes, kā LDUSA var viņas atzīt

Šīs tabletes pavisam noteikti nevar nosaukt par uztura bagātinātajiem, kādas muļķības, nekad neuzticieties šīs biedrības teiktajam, tur arī kaut kādi kreisie dietologi sēž, ja kaut ko šādu atbalsta