www.sudzibas.lv NS King ražošanas brāķis

NS Kings t/c Mols - ražošanas brāķis

Aprīlī nopirku Liepājas NS Kings veikalā, t/n Kurzeme, ielas apavus, kuriem pēc 1, 5 mēneša valkāšanas izveidojās pilnīgi caura zole+ salūzis papēdis. Kurpes tika vilktas meitai uz skolu ejot. Brīvā laikā tās nomainīja pret sporta apaviem. Tā kā valkāšanas intensitāte bija ielas apaviem atbilstoša, bet nodiluma temps- par traku ātrs. Iesniedzu veidlapu, ar prasību atmaksāt naudu, uz ko veikala vadība jau no Rīgas atbildēja, ka tas nav ražošanas brāķis. Piedāvāja veikt ekspertīzi, ja es tai piekristu man būtu jāmaksā ap 30.00 Ls, bet tā kā nav uzticība viņu ekspertiem, pastāvēju uz to lai tomēr man atdod manu naudu par nekvalitatīvu preci. Jo tas, bez ekspertiem redzams, ka kurpēm lietoti nepiemēroti mīksti materiāli, zem zoles atklājās kartons, cik saprotu, tur jābūt kam izturīgākām. Pati zole arī burtiski izdrupusi. Sazvanījos ar veikala vad. Liepājā, sakot, ka turpinu uzturēt savu prasību (sarakste caur e-pastu), man tika solīts atzvanīt, jo pat nebija skaidrs kur atrodas kurpes...Liepājā, Rīgā...tā arī zvanu, vai e-pastu nesagaidīju vēlreiz. Viņi laikam uzskata, ka var tirgot sliktas kvlitātes apavus, un valkātāji no tā neko nesaprot, šis firmas veikalus vairs neizmantošu. Jo man ir arī zināšanas par to kādām jābut normālām kurpēm(p.s. vecāki reiz strādāja apavu rūpnīcā).

T ToGunaHvoinska 13.06.2011

Par šo apavu izcelsmi izlasi 2 jūnija DELFOS publicēto informāciju par noziedzīgo grupējumu izsaimniekotajām saziedotajām mantām. Varbūt arī šis veikals pieder pie noziedznieku prestižo veikalu tīkla, kā tur rakstīts.

H he he 13.06.2011

nekad nenes kurpes uz veikala ekspertīzi 100 % būs tava vaina tikai uz neatkarīgo ekspertīzi PTAC vai kādu citu, ar veikalu runāšana sakarīga nekad nebūs

S Sauliite 13.06.2011

ieteikums visiem apavu pircējiem - pērkot veikalā apavus, likt pārdevējai uz t.s. garantijas talona uzlikt atzīmi par to kāda tipa apavi tie ir (iekštelpām, ārai, sportam, slapjumam utt domāti)! ar šādu atzīmi veikala ekspertiem būs ievērojami grūtāk visu vainu uz jums pašiem novelt!

Z Zane 14.06.2011

ja veikals neatdod naudu, tad vajag taisīt ekspertīzi pie paša izvēlēta eksperta, kuri apkopoti PTAC mājas lapā atrodamajā sarakstā. noteikti nevajag piekrist veikala piedāvātai ekspertīzei. var aiziet vispirms, lai eksperts paskatās, kāds defekts tas varētu būt un tad eksperts ieteiks, vai ir vērts nodot oficiālai ekspertīzei vai nē. piem., kad biju pie eksperta Skolas ielā, Rīgā, tad vispirms manus zābakus eksperts vizuāli apskatīja un par to naudu neņēma, kaut apavus ekpertīzei neatstāju. sanmaksāto naudu - ap Ls 28 - pēc tam varēs piedzīt no pārdevēja.

C cepumins 17.06.2011

ja pasas vecaki stradajusi tada joma ko tad iegrabies :D

T ToCepumins 17.06.2011

Vai tad padumjlaiku pastalas arī varēja saukt par apaviem?

I Ievish 17.06.2011

Apavus uzreiz vajag nodot ekspertiizei! Un nevajag domaat, ka kaadam buus izdeviiba Juus pievilkt. Saaksim ar to, ka veiklam nekaada atbildiiba jebkuraa gadiijumaa nebuus jaanes. Atbildiibu nesiis razhotaajs. Veikals ekspertiizes rezultaatus un apavus vienalga nosuuta atpakalj razhotaajam un sanjem naudu atpakalj, ko ir atdevis Jums. Man tieshi taa bija, nopirku apavus par diezgan lielu naudu, meenesha laikaa tiem atliimeejaas zole. Aiznesu uz veikalu atpakalj, pieteicu ekspertiizi, un naudu par to nekaadu nenjeema. Peec laika atnaaca atbilde, par labu man ( starpcitu paardeveejas jau ieprieksh briidinaaja, ka atbilde buus par labu man, taa praktiski vienmeer esot, ja protams, tur nav aciim redzami defekti, kas nav razhotaaja vaina). Kas jautraakais bija shajaa situaacijaa, ka veikalaa bija saakushaas atlaides 50% lielumaa. Veikals man apmainiija preci par pus cenu un veel atgrieza 50%, un man bija taa laime tikt pie veel viena paara labu apavu... Abus paareejos paarus nostaigaaju godam. Veel ar vien viens modelis ir man sirdij tuvs un zheel buus no taa skjirties. Protams, nevaru teikt, ka tas darbojas visos veikalos. Bet jaabuut paarliecinaatam par to ko esam tiesiigi.