www.sudzibas.lv NS King Ļoti slikta kvalitāte

NS Kings t/c Mols - Ļoti slikta kvalitāte

Lieta tāda ka nopirku rudens zābakus par 80. 00, ja tā tos vispār var nosaukt. Ar viņiem tik vienas problēmas.
1) zābakiem berš jēlas kājas mistiski iešūtas šuves - uz pieteikumu viņi atbild ka neesot nekādu ražosanas brāķu.
2) zābaki slapjā laikā laiž cauri ūdeni - uz pieteikumu viņi atbild ka ūdens caurlaidība ir normas robežās un zābakiem nav nekādu ražošanas defektu un bojājumi.
3) apavi riktīgi krāso kājas, nevar uzvilkt ne plānās zeķes, zeķubikses ne gaišas zeķes - uz pieteikumu vispār neatbildēja. Tikai pārdevēja nievājoši noteica ka pret to ir speciāli līdzekļi.
Respektīvi esmu iegādājusies rudens zābakus kurus var nēsāt tikai sausā laikā. Visus pieteikumus atsaka - sakot ka neesot nekādu ražošanas defektu. Samainīt apavus atsakās un naudu atgriezt arī atsaka.
Tad vel pēc pārdevējas nievājošās attiekses man šiem zabakiem būtu vel papildus jaiegādājas dažādi aizsarg līdzekļi 40. 00 vērtībā.
Tapēc neiesaku sai veikalā vispar iet iekšā.