www.sudzibas.lv NS King darbinieki ir kā tukša vieta

NS King - darbinieki ir kā tukša vieta

Darbinieki no veikala NsKing Rīgā, Origo t/c neatbild uz e-pastiem. meklēju internetā kurpes, atradu NsKing veikalā, un , lai nebrauktu pa velti, uzrakstīju uz dažiem veikaliem, lai uzzinātu, kuros tieši irtās kurpes. Jelgavas darbinieki uzreiz atbildēja un uzrakstīja, kādi ir no norādītajām precēm, un kādas kurpes nav, pat atsūtīja alternatīvu variantu, bet no veikala, kurš atrodas Origo T/C vispār nekā!

P privet_roma6ki 06.05.2016

Loģiski ka Origo darbinieki varētu būt vairāk aizņemti nekā Jelgavā... +Mēle mums dota lai sarunātos, origo mājaslapā ir NS king tel., kas par problēmu piezvanīt?

Egle Vidzus 06.05.2016

pa telefomu teikt, kuras ir vajadzīgas )) haha visu dienu runātu. un cik būtu samaksājusi, jo braucu no Vācijas, un speciāli sameklēju apavus un veikalus,lai netērētu laiku. tātad nerakstiet stulbumus, labi. tas ir darbs, kuru jādara. un jāatbild ir, ja ir dots epasts. nevajag te dot padomus, it kā un ko jādara pircējam, jo nav man 5 gadi, lai nezinātu visus variantus un nepadomātu, kā labāk rīkoties. bet veikalu reklāmas speciāliste Jekaterīna D. gan prot savu darbu, un visu ļoti labi paskaidroja un palīdzēja. tādiem jābūt darbiniekiem, atbildīgiem un kompitentiem.