www.sudzibas.lv NS King Apavi nekam nederīgi

NS King - Apavi nekam nederīgi

Sveiki
Iegādājāmies ziemas zābakus veikalā ""Rikier"", kas savukārt ir kopuzņēmums NS King t/c "Alfā" (vismaz spriežot pēc veikalu vadītājas), Zābaki pēc pusotra mēneša burtiski izjuka. Iesniedzām pretenziju veikalam un gaidījām atbildi.
Saņēmām, protams, atteikumu ar pamatojumu: ".... Mehāniskās iedarbības rezultātā iegūti bojājumu", pretenziju NS King uzskata par nepamatotu.
Diemžēl ar to ir par maz, jo kāja uz kājā uzvilktu zābaku mehāniski iedarbosies ik uz soli, kurus apava nēsātājs izdara. Skrienot šī iedarbībā būs intensīvākā, spēcīgāka. Apava virsmas notīrīšana - arī radīs mehānisku iedarbību uz apava virsmas pārklātās daļas.
Uz šo veikalu cilvēku, šobrīd 2016.gada maija mēnesī, plūst straumēm, pēc Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārrunām ar veikala vadītāju, par ko vadītāja, tā kas Gailīte (Daigu Gailīti.T67791184) tikai nosaka, ka visi traki palikuši.
Diemžēl vadītāja pati ne visai normāli reaģē uz cilvēku sūdzībām, kas izskatās ir pietiekami daudz, ko apliecināja arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs!!!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta 5 min atpakaļ

Uz apmaiņu saņēmām dāvanu kartes, kas arīīsti nav normāli"
Kāpēc?
pirmkārt atkal jāiegādājas nekam nederīgs produkts;
dāvanu kartes nomināls 10EUR, bet veikla prece nav tādā nominālā!!!