NS King - PApeedis

Ja gribat iegaataaties lielaakos ssudus uz pasaules(apavus)Tad drosi ejiet uz nsKing veikaliem.Nopirku pusszaabakus par 36ls, peec 2meenessiem noluuza papeedis, nesu atpakall, peec nedeellas man atnaak veestule, ka maina vaina esot...maasai tiessi tas pats variants...tad jau labaak tirguu pirkt, nekaa nskingaa...

D

J juris 28.10.2009

Aizej uz patērētājiem!

A Anda 28.10.2009

starp citu, pagājušo ruden, nopirku ns kingā vasaras sandeles-ar altaidēm 26ls, bet man tiešāāām ļooooooooti patika, naudas pietika un nopirku, nēsājās labi, neplīst, bet šovasar IDENTISKAS(tiešām identiskas, jo novilku no k''ajas nskingā nopirktās un salīdzināju) redzēju tirgū par 12ls. skumji, ka tā.

A alll 29.10.2009

cik es zinu preci maina 14 dienu laikā.kas to lai zin kut tu staigāji ar saviem papēžiem ka nolūza.mazāk pa brugētām ielām jāpastaigājas

L Lila 29.10.2009

Nu nezinu, es nopirku kurpes par 25ls, vnk dievigas un nekas neplisa!Tikai to labako par viniem!

G guliks 30.10.2009

A varbūt vispār nedrīkst staigāt ar apaviem_Ieliec sekcijā, redzēsi, ka nekas ļauns papēžiem nenotiks

E esse 04.11.2009

Tas jau labi, ka pēc 2 mēn, man kurpēm (labi zināmas ārzemju firmas zīmols) purngalos parādījās caurumi pēc 4 dienām (apavi gan nebija pirkti NsKing veikalā), bet aprakstītā situācija bija identiska manējai veikalā euroskor, ar ko es cīnījos veselus 2 mēnešus un panācu savu prasību izpildi !

N nepircejs 04.11.2009

mees arii tur iegraabaamies, beernam nopirkaam zaabakus peec 20 dienaam sapliisa, veikala atbilde bija ekspertiize!
riktiigs suuds tas veikals

N nepircejs 04.11.2009

palasiet miilie cilveeki situacijas visiem vienadas un arii atbilde un attieksme vienaada, nav kautkas aizdomiigs, es domaaju ekspertiizes virzienā??????

K Katrīna 11.11.2009

Man gan patīk NS KING iepirkties, pagaidām cik apavus esmu pirkusi, nereizi neesmu nesusi atpakaļ.Vajag kopt apavus.

J Juris 14.11.2009

Ko var daudzi muldēt par KOPŠANU. Ja nolūzt papēdis, pārplīst zole, pārtrūkst siksniņa pirmajā mēnesī KĀDS TUR SAKARS AR KOPŠANU??? Domāšana dažiem nav stiprā puse. NS KING pēdējā laikā jau vairākus šādi "čakarē", tas tiešām par kaut ko liecina.

L LuKu 23.11.2009

Cik reize pirkām šai veikalā, tik reizes nesam atpakaļ... nu pēdējie sū-i tur..

G Ginta 25.11.2009

Apavus tur vairs nepirkšu. Nopirku zābaciņus par 50 ls, pēc 15 dienām visa āda sāka lobīties nost. Pardevēja uzreiz pateica, ka jāgriežās patērētājos, jo šis kantoris klientiem naudu neatgriež un apavus nemaina līdz pats neveiksi ekspertīzi un nepierādīsi, ka tā ir ražotāja vaina.

I Ilze 25.11.2009

KAs tad tas pa likumu, ka veikalam jāmaina prece 14 dienu laikā???

L liāna 22.01.2010

Tas ir patērētāju tiesību aizsardzības likums - un 14 dienas attiecas uz internetā iegādātām mantām, kuras veikalam ir jāmaina vai nu pret citu mantu vai pret naudu bez jebkādām pretenzijām un paskaidrojumu pieprasīšanas no klienta.

E elina 28.04.2011

man gan ar NSking viss OK... pēdējos 4 - 5 gadus tikai tur pētku apavus un nekādu problēmu nav bijis...

Varbūt vaina apavu nēsātājos nevis apavos??

A Andrej Zabej 18.05.2016

srazu vidno cto vladeljci nsking komentarii pisut u nih obuvj rvjotca cerez dve nedeli I menjatj na novuju otkazivajutca.ja sam bil klientom nsking a sejchas kartu klienta vikinul I vsem znakomim skazal ctob v nsking nepokupali nicego.

I Iveta K. 08.10.2016

NS kingā kā kuram veicas, piemēram, man pagaidām ir pozitīva pieredze gan ar Rīgā nopirktiem gariem rudens zābakiem (120 Ls ar atlaidi) un vasaras kurpēm, gan Daugavpilī pirktām kurpēm,zābakiem, puszābaciņiem. Principā apavi turas 2-4 sezonas, protams, ja nenesā dien dienā )))).