www.sudzibas.lv NP zEMGALE Lieli Reekini

NP zEMGALE - Lieli Reekini

Nama apsaimniekoshanas maksa ir ir videeji 25ls uz dziivokli meenesii uz maaju apmeeram 600ls meenesii, gadaa 7200ls, jauka samaksa par reizi 10gados nomainiitiem logiem, neakuraatu kaapnu telpas kraasoshanu, un ik pa laikam tiek, nomainiita, kaada lampina, ko kaads izskruuveejis vai izdegusi, un pielaapiits jumts ar darvas spaini.
Par apkures cenaam, labaak nerunaat, vajg buut taadaam, lai cilveeki var samaksaat, tas jau nav normaali, ka 80 procenti iedziivotaaju nespeej veikt laiciigu samaksu.patiesie statistikas dati jau netiek publiceeti.

I

E Emils 19.01.2011

Absolūti piekrītu... Bet mani šokē vēl viens teikums rēķinā, - Avārijas dienests t. 67614836. Avārijas brigādes izsaukšana ĀRPUS DARBA LAIKA maksā 52 Ls.

Pirmkārt, nekur nav norādīts avārijas dienesta darba laiks (tas nozīmē, ka NP Zemgale jebkuru zvanu var traktēt kā ārpus darba laikā - kā es pierādīšu pretējo). Otkārt, vai avārijas dienestam vispār var noteikt darba laiku??!! Manuprāt tam jābūt diennaksts palīdzības dienestam, avārijas seku novēršanai, bet ne NP Zemgale peļņas avots uz nelaimē nokļuvušu iedzīvotāju rēķina.

Mūsu mājai 2010.g. decembrī apsaimniekošanas maksa bija 0.2737 Ls/m2, bet 2011.g. janvārī jau 0.4143 Ls/m2. Obligāti ir jāprasa paskaidrojumi no NP Zemgale.

Z zinaida 19.01.2011

Tolku nikakogo, 4to vi zdesj pi6ete! Sdelajut esce bolj6e, budem i eto platitj! Im ze nado 4to to ku6atj!

A Aldis 19.01.2011

Lieliski, domāju ka cakare tikai Stērstu ielas mazās majas, izradās visus! Mums no dzīvokļa jaunais apsaimn. rēkins 32Ls/men. (4 dz. maja) arī neko nedara, tik iekase naudu, pat setnieka darbus gandrīz visus izdaram paši!!!

D D. 20.01.2011

Mums ari bija jautajums apsaimniekotajam vai cels apsaimniekosanas maksu jo daudzi jau pacel.
Mums pateica 2011g.necels apsaimniekosanas maksu jo nav pamatojuma un avarijas gadijumi brivdienas iedzivotajiem nevadzes apmaksat .
Par karsta udens cirkulaciju nevjadzes piemaksat.
Apkure mums decemri bija 1.014 par m2.

U UǦIS 20.01.2011

Kāds zina rīgā normalu apsaimniekotāju?
Ne dargāku par 0.35 par m2. un bez citiem papildus maksājumiem par avārijām, remontiem, un citiem nepamatotiem maksājumiem utt.
Parādi mājai ira 6000ls.nemaksātāju parādi.73.dz. platības.

I insomnia 20.01.2011

Piekrītu autoram, tā pati situācija ar to pašu namu pārvaldi (tagad jau visas Rīgas namu pārvaldes apvienotas zem viena SIA " Rīgas namu pārvaldnieks" - sola, ka samazināsies administratīvās izmaksas un iepirkumi sanāks lētāki - stipri šaubos, iebīdīs kādus radus, draugus amatos un ka tik nesanāk vēl otrādi).
Ārdurvis briesmīgā stāvoklī, izrūsējušas un neverās normāli ciet, pa retam piekrāso, pielabo, bet ļoti nekvalitatīvi. No remontiem tik vien redzēts kā ātrais kosmētiskais neapkurinātā kāpņu telpā, krāsa jau lobās nost - interesanti, cik tas izmaksāja. Nomaksāt rēķinus kļūst aizvien grūtāk, jo summas tikai pieaug.

V vards 21.01.2011

NP zemgale uz novembra rēķina vispār bija pamanījusies lieliem sarkaniem burtiem uzrakstīt, ka jūsu mājai sākot 01.01.2011 tiks samazināta apsaimniekošanas maksa no 0.42lvl/m2 uz 0.36lvl/m2, tagad saņemot rēķinu par janvāri acis lielas 0.44lvl/m3 pluss vēl kkādas mistiskas remonta izmaksas par avārijas dienesta izsaukšanu ārpus dlaika 52lvl! pilniigs murgs, jo interesanti kādos nolūkos tad tiek maksāta apsaimniekošanas maksa? varbūt turpmāk vajadzētu rakstīt nevis mājas apsaimniekošanas maksa, bet np darbinieku algas!!turklāt vēl skaisti paziņoja, ka arī par jumtu tīrīšanu būs jāmaksā atsevišķi, un viņi neesot vainīgi, ka ūdens apludināja augšējos dzīvokļus.. vispār nesaprotu, kāda velna pēc ir vajadzīga namu pārvalde..

I insomnia 21.01.2011

Tā apsaimniekošanas maksa varētu atšķirties no solītās, jo viņi tagad tur iekļauj arī siltumapgādes sitēmas apkopi, kas agrāk bija atsevišķā pozīcijā (par to informē pēdējā rēķinā). Vienalga saskaitīju, ka starpība uz augšu sanāk 27 santīmi, kad vaicāju kāpēc tā, piesauc kaut kādus nodokļus.
Trakākais ir ūdens zudumi, katru mēnesi pieliek bonusā kādus 6-8 kubus klāt, bet zuduma iemeslus nemeklē. Kāda jēga no skaitītājiem, kuri vēl ik pēc 5 gadiem jāmaina, ja tāpat regulāri nākas maksāt vairāk ?

A ad 21.02.2011

Mums arī ir NP"Zemgale." Rēķins 2-ist.dzīvoklim par janvāra mēnesi sastādīja 233, -Ls!!! No kuriem maksa par silto ūdeni ir 103, -Ls !!!
Tas ir par 7 kubiem ūdens, bet maksa par vienību gandrīz 15.-Ls. NP paskaidrojums IESPĒJAMA ūdens noplūde. Mūsu pagrabs ir sauss, neviens kaimiņš neko nezin par ūdens noplūdi, bet NP ir akts, kurā konstatēts ūdens zudums . Tā jau var visas avārijas norakstīt uz iedzīvotājiem. Ko darīt, kur griezties, te nav runa par 5.-Ls...???

M Māra Kapče 01.12.2013

Man nav saprotams, kādēļ mājai( Bauskas iela 51), kura tiek siltināta, visu laiku notiek kādi uzlabošanas pasākumi, maksa par apsaimniekošanu ir 0, 25 sant par kvmetru, bet blakus mājā( Bauskas iela 49), kur nekas nenotiek maksa par apsaimniekošanu ir 0, 46 sant/kvm. Vai mēs apmaksājam arī viņu rēķinus?

A Aigarins 25.05.2016

Loxi tancujut Lambadu,a upravdom potancujet citu dritu..