Nordic Staff - Jautājums

Sveiki!
Kādam ir pieredze ar Nordic Staff? Sludinājumu daudz, bet sūdzību maz. Vai ir vērts riskēt caur viņiem iekārtoties darbā?
Varbūt varat ieteikt kādu citu?
Mani interesē darbs Londonā. Izskatīšu arī citus piedāvājumus.

R rinkevich 05.12.2016

starpnieks pie tadam lietam 99% nozime lohotrons. to var parbaudit pec valsts nodarbinatibas agenturas datu bazem piezvanot nosaukt kantoras vardu, ir vai nav viniem licence arvalsu nodarbinatibas lietam. 100% ka shiem naw.

proverka777 06.12.2016

biju pie viniem.. prasa baigi lielu summu.. 25 eur par registraciju + 180 eur par kartosanu uzreiz kad bus darbs un vel 221 eur kad uz vietas busu... konkreti neko nemak pateikt kra pilseta darbi, kadi darbi, cik gaidit...

L Liarliar 06.12.2016

Sūdzību varbūt nav tāpēc, ka licence viņiem ir nesen - kopš aprīļa. Izvēle tava, bet mans ieteikums, ka labāk izmantot birojus, kam licence (meklē NVA mājas lapā) ir vairākus gadus. Bet vēl labāk - meklē pats darba aģentūras attiecīgajā valstī. Un, ja nav valodas, mācies ,dēls, mācies:)

proverka777 06.12.2016

piekritu Liaram. ir uznemumi kuriem licence 3-4 gadi jau ir. bet ja nauda ir un valodu zinasanas tad labak pasam braukt. interneta visu var atrast, gan istabu gan agenturas arzeme

E Edgars Bukovskis 01.12.2018

Pazvani man! Es gribu darbu! +37125733452

Armand iedo savu kontaktu

E Egils 09.01.2017

Sveiki interese atsuksmes par Nordic Staff SIA .
Darbs arzemes .
Varbut ir kadi piedavajumi

A Ainars Stirnīgais;) 16.03.2017

es ar domaaju braukt, bet nevaru saprast ko dariit braukt vai nee..

I izabelita 28.03.2017

tad konkreti ir kadam pieredze uz so firmu vaij nee,.domju ari braukt vaij nee.,padarga firma

M martl 29.03.2017

Es arī grasos braukt, kārto tagad papīrus. Vienīgais kas nepatīk, ir tas, ka neceļ telefonu vakarā, ja ņem naudu par iekārtošanu, tad telefons jāceļ 24/7, mazums tajā galā kaut kas nav kārtībā.

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Komentārs par telefona necelšanu vakaros, nav ņemams vērā, tika izdarīts pārsteidzīgs secinājums. SIA Nordic Staff personāls ir pretim nākošs un izpalīdzīgs. Ieraksts nav uzskatāms par sūdzību, bet gan vnk par neapdomīgu komentāru.

N Nauris ☆Pjuts☆ 25.10.2017

lieta ir tāda ka eiropā nemaz nav legāli ņemt naudu par darbā iekārtošanu ;)

proverka777 29.03.2017

nu pagaidam klusi... viņi zip lv portala reklamejas, baigi daudz vakances, bet zvanot izradas ka tada vakance nav...

S Simona Kazakeviča 23.04.2017

Strādāju Nīderlandē caur šo firmu, jā 25€ par vizīti, tad 180€ par dokumentu tulkošanu un kad esi iekārtojies darbā mēneša laikā viņiem jāaizskaita vel konkrēta summa ko laikam viņi reiķina paši. Esam apmierināti, viss ir super, vienīgi darba apraksts nebija izsmeļošs, jo strādājam lielā firmā kur darbi ir dažādi, ja meklē darbu fabrikā tad darbs ir saprotams. :) ļoti pozitīva pieredze ar šo firmu.

S Sieriņš 29.05.2017

Caur Nordic Staff aizbraucu strādāt uz NL.Viss super,darbs un alga ļoti apmierina.Mani draugi caur Nordic aizbrauca uz Vāciju strādāt,viss kārtībā.Es iesaku šo aģentūru,tikai labākās atsauksmes.

р рабочий 30.09.2017

Контора пытается вытянуть с вас деньги скрывая реальные условия по работе где вы по приезду только потратитесь, если пытаетесь поменять место работы с вами не разговаривают и бросают трубку. Не связывайтесь это конторка

L Laimiiite 19.02.2018

Izmantojām ar draugu šo aģentūru. Slikta izvēle, jo vairāk sanāk naudu iztērēt, lai strādātu nekā pirmajos mēnešos iespējams nopelnīt. 1mkārt, jāmaksā par pakalpojumiem, kuri netiek reāli izmantoti, piemēram, 111e par izglītības,dokumentu tulkošanu, kuri pat netika prasīti un 90e par motivācijas vēstules tulkošanu, kura arī netika prasīta. Labi , vienīgi 80 e par CV tulkošanu uz angļu val...kaut gan mums jau CV bija angļu valodā. Pie tam izcenojumos rakstīts skaidri un gaiši, ka maksā TIKAI PAR IZMANTOTAJIEM PAKALPOJUMIEM, kad šo pieminējām uz mums pat sāka bļaut, ka ja negribam, tad varam nebraukt (dienu pirms izbraukšanas). :D
2kārt, darba apraksts ir pilnīgi neatbilstošs. Solīja 160h obligāti būs...bet līgumā Vācijā...labi, ja 100h mēnesī. Alga pirmo mēnesi ar 6 nodokļu klasi 1000e uz rokas būšot. Nu nereāli, lai taaa būutu ir 200h jāstrādā, kuras netiek nodrošinātas. Vinīgais labais visā šajā, ka mums paveicās ar cilvēkiem, kuriem dzīvojam.
Spriediet paši :)

L Laimiiite 19.02.2018

Pluss - visi briinaas, ka LV taada nauda jaaamaksaa. Poliem nav taadas summas jaamaksaa, jaamaksaa tikai par pashu celju

N Neesi mulkis 18.03.2018

Miilie cilveki paskatieties Nordic Staff majas lapaa atsauksmes. Cik ljoti tur viss ir izpuskjots...viss tik labi, darbs ljoti labs,maksa super labi utt. Bet lidz,ko tu velies ierakstit sliktu atsauksmi..tu uzraksti,bet taa nepievienojas. Tapec spriediet pashi. Sobrid jau sniedzu vajadzigajas instances dokumentus, lai so agenturu panemtu prieksaa peec pilnas programmas. Apzinot cilvekus atklajas,ka vinji tiek sututi uz vietam, kur nedod darbu un plesh naudu nost par visu ko vien iespejams. Par dzivosanas apstakliem vispar nerunasim. Tapec esiet gudri!

E Esat gudri 26.03.2018

Neejat pie staff man solīja ka jastrada bus no 1-5 40h nedēļā, a appisiens liels jastrada katru dienu brivdiena ir tikai viena diena,maiņu darbs kad saka tad jaiet,sola lielu naudu darbavietās,a maksa mazak,strada un saskaiti stundas, man sanaca 55,6darbastundas, a algas lapa rakstits ka 51h tik visus šadi apčakarē. Ja esat gudri neejat pie staff un nemaksājiet viņiem.

E emmaemmaris 21.06.2018

Aizbraucu caur viņiem strādāt uz Holandi pie puķēm. Jā, jāmaksā salīdzinoši ļoti daudz, bet neviens jau nespiež izvēlēties šo aģentūru, jo ir arī citas, kas darbā ārzemēs iekārto bez maksas. Man ar darbu, dzīvesvietu, kolēģiem holandē viss bija kārtībā , tikai, protams, ka viņi atdod ārzemēs vietējai darba aģentūrai, līdz ar to nebija pilnīga skaidrība uz kādām puķēm tad es braucu, jo Latvijā it kā solīja orhidejas , bet arī brīdināja, ka uz vietas var būt mazliet savādāk. Līdz ar to likās, es taču jums maksāju un sagaidu arī servisu tāda paša līmenī.
Bet kopumā aģentūra laba, darbinieki patīkami, arī aizbraucot saziņai bija pieejami.

č Čupakabra 21.06.2018

Izmantojiet vispirms šeit atrodamo info http://www.nva.gov.lv/eures/ . Vai uzdodiet jautājumus , adrese http://www.nva.gov.lv/eures/index.php?cid=53 . Un visās valstīs ir vietējās darbā iekārtošanās aģentūras, vajag tikai sazināties (ar latviešu valodu gan diez vai pietiks :)

А Кто у них был на Индюках с ноября по декабрь в Ирландии? Поделитесь... Я Где то у Них с ноября 2017 года. За договор заплатил 25 евр. На индюки,места не хватило,на елки не взяли,на пререработку отходов что-то тоже не получилось( Сейчас индюки ,хотят 230 е + 230 е...Это билет туда и Обратно до Дублина. Сегодня смотрел до Дублина Ринайр 40 евро из Риги... Но они везут Только группу из 30 человек и Билеты сами покупают за 230 в один конец?

š Šaļļa 17.10.2018

Varbūt kādam ir pieredze tītaru fabrikā Īrijā! Pašlaik viņi vāc grupu braucienam uz mēnesi pastrādāt šajā fabrikā! Varbūt kāds var pastāstīt,cik tur var nopelnīt,kā ar nodokļiem,ar dzīvošanu,ar transportu uz darbu un atpakaļ! Un vai vispār darbs ir aizbraucot!