www.sudzibas.lv Nomo.lv Slikts serviss!!!

Nomo.Lv - Slikts serviss!!!

Nesen kā lasīju sūdzību, kur nomo.lv piedraud cilvēkam ar policiju, ja neatgriezīs preci nu mans stāsts ir stipri līdzīgs tikai vēl ar policiju nedraud.
Es jau teju vai divus gadus nomāju no viņiem preci, bet pēdējos divus mēnešus ir finasiāla nestabijitāte, nākas vērtēt, ko nomaksāt laicīgi, ko ar nelielu nokavēšanos. Pagājušo mēnesi man zvana vīrietis no nomo.lv, izstāstu to situāciju ar naudas lietām un vienojamies, ka apmaksu veikšu lidz 14.dat. vīrietis saprot, ka prece jau tikpat, kā mana un visu sarunājam, bet šomēnes nu jau otro dienu zvanās kaut kāda sieviete,kas uzstāj, ka obligāti ir jāmaksā un viss! Skaidroju viņai, ka nauda man ātrāk pa 14.dat. nebūs un viņa pilnīgi aizsvilstas un draud, ka preci atņemšot!! Labi saprotu rēķini jāveic savlaicīgi, bet es neesmu nekāds gaišreģis un nevaru paredzēt savu finanšu lejupslidi, un nav jau tā, ka ignorē viņus un nemaksā vispār, nomaksā jau viņu rēķinus tikai ar nokavēšanos! Laikam jau, ka viņiem ir izdevīgi cilvēkiem atņemt preces, kuras nomājuši teju vai 2gadus un tulīt pēc diviem mēnešiem man beidzas nomas līgums!!
Cilvēki mīļi neņemiet viņu preces, jo tām ir ļoti slikta kvalitāte, telefoni ir dzīvībai bīstami, jo ļoti karsē gan ierīces lietošanas brīdi, gan arī lādēšanas brīdī!!!!!