www.sudzibas.lv Nodokļi Cik ilgi jāgaida?

Nodokļi - Cik ilgi jāgaida?

Aizpildīju deklarāciju kā pienākas 1.aprīlī. Izrādījās, ka man pienākas pārmaksāta iedz.ienāk.nodokļa atmaksa. Jauki. Aizpildīju visu ko lika aizpildīt, tikai neviens nepateica, kad es to summu saņemšu. Gaidu katru dienu, summa nav maza, priekš šiem laikiem. Varbūt kāds zina cik ilgā laikā notiek izmaksa, varbūt alfabēta kārtībā, vai kā citādi...

Z

D Dace 24.04.2009

Arī tur biju aizpildīju deklarāciju.Man teica, ka 3 mēnešu laikā atmaksās.(ja biji slinka viņiem uzprasīt uzreiz, tad jau nav uzreiz jāraksta sūdzība!)

Z zita 24.04.2009

Nu ne jau gluži sūdzība, tā ir . Vienkārši jautājums, varbūt kāds zinošs un kompetents cilvēks palasīs un komentēs. Atļaušos piezīmēt, ka darbiniece bija diezgan nelaipna un man pat prātā neienāca viņai pajautāt cik ilgā laikā saņemšu savu naudiņu.

U Uģis riktigais 24.04.2009

es nemaz neeju un neko nerakstu, jo nabaga valdībai grūti, pašiem nepietiek...

E elina 24.04.2009

Domāju gan, ka darbiniece bija nelaipna - deklarācija jāaizpilda pašam iesniedzējam, nevis jāiet uz VID un jākrīt uz nerviem darbiniekiem:)

B Baņkieris 24.04.2009

Nodokļus atmaksā trīs mēnešu laikā no izskatīšanas brīža!

Z zita 24.04.2009

paldies par konkrētu atbildi, mani mulsināja tas, ka mans kolēģis saņēma jau nākamajā nedēļā. bet ja jāgaida 3 mēneši tad jāgaida.labi, ka vēl kko atdod mums šī valsts...

K krizantēma 24.04.2009

Vienu reizi es gaidīju kādus 5 mēnešus.

B Baņkieris 24.04.2009

Krizantēma! Ja `Jūs uzmanīgi būtu lasījusi, ko es rakstīju, tad sašutumam nebūtu vietas. Es rakstīju "Nodokļus atmaksā trīs mēnešu laikā NO IZSKATĪŠANAS BRĪŽA."
Tāpēc pinīgi pieļauju, ka gaidījāt 5 mēnešus!

E elīnaPudāne 27.04.2009

3 mēnešu laikā izmaksās summu uz norādīto kontu. pēc pieredzes zinu, ka naudu ieskaiota kontā pēdējā dienā...

D Davis Mainieks’s 04.03.2019

Tas ir atkariba no ta cik daudz cilveki taja bridi iesniedz iesniegumus un vini visus iesniegumus izkata rindas kartiba.Atcainojos par garumzimem

N ninja 28.04.2009

vairakus gadus rakstu deklaraciju. soreiz gaidiju visilgak - gandriz 3 menesus, vakar parskaitija naudu. bet par to mani jau pabridinaja, ka sogad viss notiksot ilgak ka parasti.

A Anda 28.04.2009

neciešu VID uzpūtīgos darbiniekus! Redziet jāraksta pašam ne vid darbiniekam, redziet neuzmanīgi jāizlasa rakstīto...Bļins, sen atpakaļ biju vid-ā pie "'juristes"', kam aldziņa no mūsu nodokļiem tiek maksāta, tad šī uzvedās kā visvarenā, kā dieva vietā:( Redziet bija pl.16.45, bet darbs beidzas šai 17.00, 5 min klausījāmies, ka viņa redz netaisās ne mīnūti ilgāk te sēdēt, jo arī ir cilvēks, kurš ir nostrādājies... Es tad strādāju 10stundas dienā, paņēmu brīvdienu, par ko man no algas atskaitīja, lai aizbrauktu uz vid-u, un vēl bija jāskat;as uz tām pretīgajām iedomīgajām sejām! Nedomāju, ka tagad kas mainījies, ka tur strādā cilvēcīgi un laipni darbinieki, un tik dēļ tā nav vēlmes iet, lai atgrieztu sev pārmaksāto summu.

K Kristaps 12.05.2009

Es arī biju iesniegusi visus nepieciešamos papīrus VID par nodoklju atmaksu un naudinju savā kontā saņēmu tieši pēc 3 mēnešiem, viņiem daaaaudz darba un katrs otrais LV iedziivotaajs tagad dara ko tādu un tāpēc tik ilgi jāgaida lai gan paredzēts 3 mēnešu laikā, nevis pēc 3 mēnešiem.

S Svetlana 09.07.2009

Pagajushajaa gadaa minimums bija 3 men., es taa arii sanjemu to naudinju, bet shogad es zvaniju, teica 4 men. minimums - kriizes delj... taa kaa vajag gaidiit - visu sanjemsiet.. es arii gaidu.

N Natalja 09.07.2009

Nodokļus var atgriezt par 3.gadiem, ja kads nezināja un nevis līdz aprīlim, bet visu gadu var iesniegt deklarāciju!

A Audi100 26.08.2010

Man gan palaimējās :) Bija laipna kundzīte, visu man nolasīja un lai veicas vēl pateica :))) Dukātus gan vēl neesmu saņēmis, bet to jau var saprast...nabaga valdībai tak nav ko āst :)))

A Audi100 26.08.2010

Un man liekas, ka tagad ir 4 mēnešu laikā no izskatīšanas brīža. Var piezvanīt uz ViD konsultāciju numuru un visu uzzināt, bet ir viens "bet"... savienojums būs jāgaida ne mazāk kā 20 minūtes!!! ENJOY :)))

A Antra Freiberga 17.05.2016

Jau kā trīs mēneši pagajuši no VID nekādas naudas! Kad mēs kavējam kaut vienu dienu,tā pa katru liek soda naudu!!! Kapēc pats VID var darīt kā grib????

J Jānis Salagals 16.11.2016

Tagat var iesniegt savu dekleraciju elektroniski,biku pachakarejos,un sanaca ap 260eur parmaksats nodeoklis par 2 gadiem,par 3 gadu neko nedeva,jo nestradaju! to var izdarit https://eds.vid.gov.lv

и Илья Суворов 22.02.2017

bet ko tur spiest ?

V Viktorija Belsone 24.03.2017

Kredīts uzņēmumiem uz ļoti izdevīgiem noteikumiem, piesakies jau tūlīt un piesaisti naudu! Vairāk info: https://www.cityfinances.lv/kredits-uznemumiem/

S Stella2 30.06.2018

Muļķības! Tikai pret ķīlu!

O omega 04.04.2017

Interesanti, ja es pateiktu ka es jums samaksašu jums nodokljus 3 menešu laika, vai kadam deputatam izmaksatu algu 3 menešu laika, tas ir mana nauda ko valsts nepareizi paskaitija manus nodokljus tatad tas nozime ka vini tur pie sevis manu naudu un nav spejigi atdot manu naudu (manu!) 3 meneši kas par bezjegu, ja es butu parada man jau sen procenti naktu kapec tad kad manu naudu nevar man izmaksat e neprasu svešu es prasu manu nopelnito, un parmaksato, tas ir debilisms viena varda, ! Par tadiem 3 menešiem vajadzetu sanjemt vel kadi 24 % no naudas sumas tekošas lidz izmaksas bridim ka kredita, bija parada tev 100 +24 % = 124 euro nakošais menesis 124 + 24% =153.76 un pedejajs menesis 190.6624
un ka jums 190,6624