www.sudzibas.lv NVA Nemaksā

AtrisinātaNodarbinātības Valsts Aģentūra - Nemaksā

Sievai NVA atrada darbu pie krāpnieka, Latvijas Sīkuzņēmumu asociācijā "Kalve". Ja negribat strādāt par pliku paldies, tad nesaistieties ar viņu kā darba devēju. Viņa pie viņa nostrādāja 2 nedēļas , katru dienu vairāk kā 8 stundas. Dēļ tā ka viņš katru dienu meloja, aizkavēja darbā(vienu dienu sieva pārradās mājās pat pl.22:00 un lika strādāt arī sestdienās, bet solījis bija , ka būs jāstrādā darba dienās no pl.9:00-17:00 ) sieva beidza darba attiecības, un kungs atteicās pieņemt sievas konta numuru bankā. Tātad 2 nedēļas izmestas vējā, un iztērēti naudas līdzekļi braucot uz šo darba vietu. Tātad nevar būt drošs par darba vietām , kuras piedāvā NVA.

Papildināts Lerojs 15.12.2016

Atsaucu savu sūdzības rakstu portālā "Sūdzības.lv" pret A. Askerovu un LSA Kalve, sakarā ar to, ka šī sūdzība bija neprecīza un viss tajā rakstītais neatbilst patiesībai.
Ar cieņu, Raimonds Grauds.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Lerojs 15.12.2016

Sūdzība tika atzīmēta, kā atrisināta.

K kanarijputnins 25.11.2013

Šis ir krāpnieks vairākus gadus atpakaļ, kā jurists apkrāpa arī mani par 70 Ls. Neuzticieties šim cilvēkam nekādos jautājumos!

K Kita 26.11.2013

NVA tikai reģistre vakances, kuras piesaka darba devēji, bet nedodas NVA darbinieki paši uz tām pastrādāt, lai pārliecinatos, ka neuzmetīs... Vispar darba līgums ir jānoslēdz pirms darba attiecību uzsāksanas, un darba līgumā jābūt atrunātai gan algai, gan algas izmaksas veidam, gan slodzei, gan darba laikam utt