B bit 28.05.2010

Paldies!

L linda 28.05.2010

jā, paldies! to novērtēs tikai tie, kam šī palīdzība bijusi nepieciešama! pat minūtes, skatoties pa logu, un gaidot var vilkties kā mūžība... paldies JUMS!

H Haralds 30.05.2010

Liels paldies Limbažu ātrajai palīdzībai, mana meitiņa uz jums vienmēr var paļauties.

* ****** 30.05.2010

Beidzot, cilvēki atsaucas arī uz kaut ko labu!!! Tiešām prieks!!!

L Liene 30.05.2010

Atsaucas...bet anonimi..!!!

A Anna 31.05.2010

Bet ko tad te vajadzēja vārdu uzvārdu un pk ielikt.
Galvenais lai ir kas labs ko pateikt.
Es arī varu pateikt tikai to labāko par Limbažu ātro palīdzību Liels Jums Paldies:)

* ****** 31.05.2010

Tā izskatās, ka vislabākie mediķi strādā Limbažos...Un kā ir ar Rīgu un apkārtni? Kāda Jums ir pieredze?

K Kantalīsija 31.05.2010

Viņiem tur Limbažos laikam tik mazs miests ka nevar būt nejauks tad tevi atradīs:D
Būtu mums tā es par Rīgu:)

A asad 31.05.2010

paldies :)))))))

* ****** 03.06.2010

Un kā pēc vakardienas avārijas Rīgā kādam mēle pagriezīsies kaut ko sliktu rakstīt par NMP????Mediķi steidzās glābt kādam dzīvību, bet ...nebija lemts

B bit 03.06.2010

zeel protams cilveeka, bet biezi ir taa, ka ir 3.karta, bet brauc kaa uz 1.

N NNNNNNNN 04.06.2010

Jā, skatījos pēc kompja, 123, br.brauca pie 54.g.v. Ca pacienta, kuram bija hematūrija...Vai tiešām bija vērts nosisties??????

и Инна Зориня 14.09.2017

Labdien kapec uz atro palidzibas stada par šoferi krapnieks Vladimir Baranovskiji

R RitaSolo 14.09.2017

Молодец, хороший отзыв! Моих родных пару раз спасали именно они, врачи скорой помощи, очень оперативно работали, а вот в больнице как правило отношение было халатное и никому до больных нет дела..